Rangi

Informacje dla nowicjuszy i sprawy adminowo - moderatorowe.
No i co? Masz coś do Admina? Masz?!
W tym dziale dozwolone są jednolinijkowce.

Moderator: Nocna Straż

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:43

Rangi

Postautor: Tishaia » 26 sty 2005, o 12:23

Rangi użytkowników by Nocna:

Obrazek
Najniższa możliwa ranga. Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jesteś Marysiem. Nie przejmuj się jednak. Pamiętaj, że inni mają gorzej. Następny w kolejce jest bowiem...

Obrazek
Jest nieźle. Przeniosłeś się od totalnych nowicjuszy, do nie aż tak bardzo zielonych. Raczej czerwonych.

Obrazek
Zaczynasz dostrzegać uroki pisania coraz dłuższych postów, które jakimś cudem owocują kolejnymi postami, które z kolei prowadzą do kolejnych postów, a te do kolejnych...

Obrazek
Czujesz wenę. Trawi Cię od środka. Biegasz z błędnym wzrokiem po działach, szukając odpowiedniego miejsca na założenie kolejnego tematu, który wreszcie zaspokoi Twe wewnętrzne pragnienie.

Obrazek
Jesteś już na tyle wyrobiony, oblatany i zadomowiony, że czujesz się bardzo swobodnie i zaczynasz bajerować tych biednych Sierotków.

Obrazek
Nic dodać, nic ująć...

Obrazek
Zadręczasz wszystkich naokoło swoimi życiowymi mądrościami, narzucasz się z pomocą i w ogóle jesteś bardzo towarzyski. Sierotki się Ciebie boją, Krasnoludy krew zalewa, a reszta Cię nie słucha.

Obrazek
Nikt Ci nie podskoczy. Znasz wszystkich najważniejszych na tym forum po imieniu, a jeśli nie, to znasz takich, co znają tych najważniejszych i wydaje Ci się, że możesz rządzić.

Obrazek
Pojawiasz się nagle, wyłaniasz się z niebytów internetu, pilnie wypatrujesz interesującego Cię tematu, osoby, posta. A kiedy już znajdziesz... Strzeżcie się wszyscy.

Obrazek
Istniejesz na tym forum tak długo, że nawet najstarsi górale nie pamiętają forum bez Ciebie. Osiągnąłeś wyższy stopień wtajemniczenia. Posiadłeś moc.

Obrazek
Twoja moc rośnie z każdym napisanym przez Ciebie postem i doskonale to czujesz. Delektujesz się tym. Znalazłeś się niemal na szczycie. Przed Tobą jeszcze tylko...

Obrazek
Osiągnąłeś taki stopień wtajemniczenia, że nareszcie zrozumiałeś istotę wszechrzeczy. Odzywasz się raczej rzadko, ale Twoje słowa są na miarę złota.

Obrazek
Napisałeś taką ilość postów, że to wręcz nieprawdopodobne. W niektórych kręgach uchodzisz za potwora.REGULAMIN pisze:15. PAMIĘTAJ, żE RANGI UżYTKOWNIKÓW TO TYLKO ZABAWA I DODATEK A NIE WYŚCIG POKOJU. Pisz tak by inni cenili Cię za Twoje wypowiedzi a nie liczbę wpisów i rangę. Rangi są tylko informacją o aktywności użytkownika i nie świadczą o poziomie wiedzy.

I jak wam się podobają nasze rangi? :D
Ostatnio zmieniony 24 lip 2007, o 13:21 przez Tishaia, łącznie zmieniany 3 razy.
Kto się wcześnie położy, wcześnie z łóżka wyskoczy,
ten od tego głupieje i nie widzi na oczy.

Noł jednolinijkowiec! Niente! Nie nada! Jednolinijkowce weg! - by Nocna :D
-=Regulamin Forum=-

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.


nocnadeli
Moderator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 gru 2004, o 19:32

Postautor: nocnadeli » 10 mar 2005, o 18:40

Rangi specjalne by Nocna

Obrazek
Teoria głosi, że wynurzyła się któregoś dnia z odmętów internetu w pełni ukształtowana i w pełni świadoma. Świadoma swojej boskości, roli, jaką przyjdzie jej pełnić i celu, który musiała osiągnąć. Nie omieszkając przystąpiła do jego realizacji i oto jest: ONA - najwyższa istota i jej FORUM!

Obrazek
Sprzątacz. W chwilach kryzysu poprawia swoje okulary i przystępuje do likwidacji. Kobieta od mokrej roboty. Właściwa osoba do prania brudów. Wchodzi, robi porządek i wychodzi. Wygląda niewinnie, ale pozory mylą. Ulubione narzędzie: język polski, ale nie pogardzi także angielskim.

Obrazek
Ranga uznaniowa nadana Nimue. Logiczna, sensowna, bezstronna. Nie pozbawiona przy tym wdzięku i współczucia. Rozsądek połączony z gracją. Rozwaga i równowaga. łagodność, naginająca brutalność do swojej woli. Ta, która ma swoje zdanie. W uznaniu zasług na polu rozwiązywania forumowych sporów otrzymuje 10 marca 2005 roku powyższą rangę.

Obrazek
Ranga nadana Merogane za specjalne zasługi na polu forumowej tfurczości. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, ale ktoś musiał go wygrać, a Merogane nadawała się idealnie. Udowodniła, że żaden Martin jej nie podskoczy i nawet czterotomowe dzieło można przełożyć na język poezji. W dodatku tak, żeby czytelnik to przeżył.
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 01:00 przez nocnadeli, łącznie zmieniany 2 razy.
Rosencrantz: I don't believe in it anyway.
Guildenstern: What?
Rosencrantz: England.
Guildenstern: Just a conspiracy of cartographers, then?


Wróć do „Informacja Turystyczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość