Obrońcy Siedmiu Królestw - oświadczenie

Informacje dla nowicjuszy i sprawy adminowo - moderatorowe.
No i co? Masz coś do Admina? Masz?!
W tym dziale dozwolone są jednolinijkowce.

Moderator: Nocna Straż

V
Poziom 1
Awatar użytkownika

Obrońcy Siedmiu Królestw - oświadczenie

Postautor: V » 3 lip 2016, o 00:04

Osoby będące do niedawna członkami grupy facebookowej Obrońcy Siedmiu Królestw zapewne chcą wiedzieć, co właśnie stało się z grupą. W związku z tym w imieniu administracji grupy publikuję to oświadczenie.

Zgodnie z decyzją większości przywróciliśmy jedną z osób zbanowanych do grupy. Chcąc nawiązać z grupą prowadzoną przez tę osobę lepsze stosunki, w porozumieniu daliśmy mu status moderatora, z kolei on dał naszej administratorce na swojej. Niestety, zostaliśmy potraktowani jak Ned Stark przez Littlefingera - osoba ta wyrzuciła wszystkich z grupy.

Przepraszamy Was za to, że do tego doszło. Jednocześnie widzicie, że vox populi nie zawsze ma rację. W związku z tym musimy teraz odbudować grupę przez dodawanie nowych użytkowników. Dlatego też prosimy Was o pomoc - dodawajcie osoby, które macie w znajomych, a były wcześniej członkami grupy. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zażegnać problem, a Obrońcy z czasem wrócą do czasów świetności.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Ayesha
Poziom 6
Awatar użytkownika

Re: Obrońcy Siedmiu Królestw - oświadczenie

Postautor: Ayesha » 3 lip 2016, o 00:12

Strasznie Wam współczuje... Brak mi słów...
"Ludzie, którzy twierdzą, że są źli, zwykle nie są gorsi od reszty. To ludzi, którzy twierdzą, że są dobrzy lub w jakimś sensie lepsi od innych, należy się wystrzegać." - Gregory Maguire
LEW A+J=C&J :twisted: @fingercrossed R+L=JS :roll:

Nimue
Starsza siostra :)
Awatar użytkownika

Postautor: Nimue » 3 lip 2016, o 00:13

Bardzo współczuję zaistniałej sytuacji. Przyklejam temat i mam nadzieję, że wszyscy członkowie wkrótce się Wam znajdą.
"Jestem ci wdzięczna, ale... byłeś już daleko. Dlaczego wróciłeś?
Przyszedł mu do głowy tuzin złośliwych odpowiedzi, każda okrutniejsza od poprzedniej, wzruszył jednak tylko ramionami.
– Przyśniłaś mi się – odparł. "

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 3 lip 2016, o 00:42

Bardzo przykra sprawa, ufam, że szybko się pozbieracie i jeszcze okaże się, że próba zniszczenia grupy, ją ulepszy:) powodzenia!
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Zoidberg
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Zoidberg » 3 lip 2016, o 09:38

Luiza pisze:Bardzo przykra sprawa, ufam, że szybko się pozbieracie i jeszcze okaże się, że próba zniszczenia grupy, ją ulepszy:) powodzenia!

"What is dead May never die, but rises again, harder and stronger"
I w myśl tej maksymy i ja teraz dołączę, obiecuję aktywność równie wysoką jak na forum :D

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 3 lip 2016, o 10:06

Trzymam kciuki, by szybko udało się odbudować grupę!
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

DolorousMike
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: DolorousMike » 3 lip 2016, o 10:22

Ponad 10 lat siedzę na chanach i brałem udział w wielu akcjach typu swasta na drawballu, marblecake also the game itd. Dla ścieku internetu jakim jest /b takie akcje to nic nadzwyczajnego, to takie moje guilty pleasure. Tylko że tam nie ma atenszynhoryzmu i edgelordowania pod własnym imieniem i nazwiskiem.
OHS KRWI
"Zastąpienie rdzenia przedłużonego przez dostarczony przez rząd moduł okazało się remedium na nocne moczenie Grzesia. Monisia sterowana jest implantem i codziennie zjada płatki do końca."

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 3 lip 2016, o 11:21

Yep, to było głupie i bezsensowne zagranie. Czym innym jest irytowanie kogoś dla zabawy, a czym innym niszczenie jego pracy i zabieranie tysiącom użytkowników ich własnego miejsca. Trochę tego nie rozumiem. Vox populi chciał go przyjąć z powrotem, doceniając aktywność w grupie, a on tym głosem zwyczajnie pogardził i zniszczył, razem z całą grupą.

Współczuję. Siłę macie w fandomie taką, że wierzę, że szybko się odbudujecie. Popieram Luizę, jeszcze wyjdziecie z tym na plus.
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

Margaery
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: Margaery » 3 lip 2016, o 12:10

Wiem, jak bolesne może być takie działanie z czyjejś czystej złośliwości, więc szczerze współczuję. Pewnie potrzeba będzie trochę czasu na to, żeby wrócić do punktu wyjścia, jednak wierzę, że Wam się uda i, jak dziewczyny już pisały, wyjdziecie z tego silniejsi.
Obrazek
I'm dead set on a getaway

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 3 lip 2016, o 12:18

Współczuję zaistniałej sytuacji i życzę powodzenia w szybszym odbudowywaniu społeczności.
Osoba wchodząca w jakąś społeczność i starająca zniszczyć ją od środka to tak jak mleczakowanie, dotyka chyba każdy fandom i wszędzie. Tyle, że jest bardziej upierdliwe, a do tego zwyczajnie przykre i niesprawiedliwe. Nie martwcie się jednak, wyrosną Wam teraz silniejsze zęby.
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Asiek
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Asiek » 4 lip 2016, o 20:20

w sumie najbardziej mi szkoda tych paru dziesiątek czy wręcz setek ludzi głosujących za przywróceniem delikwenta do grupy. Bo wywalając OSK w kosmos delikwent nie zrobił kuku adminowi, tylko obrazowo rzecz ujmując napluł w pysk swoim obrońcom. Pewnie się ludzie zastanowią parę razy nim ponownie będą pisać komentarze #Pray4...
Obrońcom szybkiej i pełnej reaktywacji życzę ;)

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Informacja Turystyczna”