NSZZ Kraków [Imladris 7-9 października]

Wszystko, co dotyczy utworów naszego ukochanego autora.

Moderator: Nocna Straż

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 17 wrz 2011, o 15:27

Melduje posłusznie, że przeprowadzony został wywiad w kierunku knajpy w centrum, nie za głośnej. Polecono mi Drink & Garden Bar Budda, więc jako że nie jestem na czasie z kawiarniami w centrum, myślę że możemy spróbować tam (ewentualnie przenieść się gdzie indziej jeżeli nam się nie spodoba) :). A więc od 13.00 będę czekać w tym zacnym przybytku z książką Martina w dłoni i czekać na zacnych forumowiczów ^^. Towarzyszyć mi będą najprawdopodobniej dwaj tajemniczy osobnicy, Cień i Jarman, którzy są nieco mniej zamartinowani (jeden na poziomie 4 tomu, drugi w połowie 5tego ;>), Na forum naszym się nie udzielają, chociaż zdarza im się czytać :).

A więc:

Drink & Garden Bar Budda
Rynek Główny 6
31-000 Kraków, Poland
12 421 65 22
www.budda-drink.pl

W razie czego proszę mnie łapać pod numerem: 605 570 842. Telefon postaram się mieć przy pupie i naładowany ;).
Zaraz też zabiorę się za rozsyłanie wieści do Krakowian ^^.

Nie mogę się doczekać! ;D
Kto się wcześnie położy, wcześnie z łóżka wyskoczy,
ten od tego głupieje i nie widzi na oczy.

Noł jednolinijkowiec! Niente! Nie nada! Jednolinijkowce weg! - by Nocna :D
-=Regulamin Forum=-

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Majkosz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Majkosz » 17 wrz 2011, o 23:48

Czołem!

Dawno się nie odzywałem, i pewnie Szanowne Koleżeństwo odłożyło już moją skromną osobę w mrok niepamięci. Ale - chętnie wpadnę. :)

A odnośnie miejsca - u Buddy jeszcze nie byłem (to jest, byłem w restauracji Budda przy Grodzkiej, ale nie wiem, czy to ten sam Budda), a jakimiśtam alternatywami gotów jestem służyć, jeżeli towarzystwo zainteresowane. Oczywiście, wszystko zależy, czy PT preferują wino, piwo, czy drinki. :)

serdecznie pozdrawiam!
Kto rano wstaje, ten od miecza ginie.

Ney
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Ney » 19 wrz 2011, o 20:56

Z największą przyjemnością pojawię się w niedzielę, ale może mi się nie udać dotrzeć na 13.00. Także mam nadzieję, że posiedzicie dłużej, niż godzinę ;)
pocałowana przez ogień

Nimue
Starsza siostra :)
Awatar użytkownika

Postautor: Nimue » 24 wrz 2011, o 07:29

Od kiedy Bombacjusz uświadomił mi, że spotkanie krakowskie odbędzie się w niedzielę, ostrzyłam sobie na nie pazurki, tym bardziej, że byłaby to okazja do poznania tylu forumowych znakomitości. Niestety zjadliwy wirus czyha i w tej chwili zajmuję się głównie wypluwaniem płuc, czy czymś koło tego. :(

Życzę wszystkim, którzy się pojawią niezapomnianego forumowego zlotu.

Pozdrowienia
"Jestem ci wdzięczna, ale... byłeś już daleko. Dlaczego wróciłeś?
Przyszedł mu do głowy tuzin złośliwych odpowiedzi, każda okrutniejsza od poprzedniej, wzruszył jednak tylko ramionami.
– Przyśniłaś mi się – odparł. "

Bombacjusz
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bombacjusz » 24 wrz 2011, o 17:22

Fatalnie. Zdrowia życzę i kuruj się. Ja natomiast dyszę już niecierpliwością i ostrzę sobie zębiska na jutro. Zwłaszcza, że podróż z doborowym towarzystwem zapowiada się.
Pani, Twych wdzięków nie trzeba mi wcale, co rzekłszy odszedł, nie wrócił...

Chrząszczyk
Mieszkaniec
Awatar użytkownika

Postautor: Chrząszczyk » 24 wrz 2011, o 17:46

Jaka szkoda Nimue. Zdrowiej nam szybko, przecież bez Głosu Rozsądku to tylko chaos i zgrzytanie zębów w Przystani. Mówiąc o zębach... Bombacjuszu, ja apeluję o to byś jednak zjadł obfite śniadanie przed podróżą. Ja nie mogę mieć pewności, że Ty ostrzysz zęby na Bogu ducha winnego Chrząszcza.
Bran Budowniczy wszystko spierniczy!

SemiVowel
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: SemiVowel » 24 wrz 2011, o 18:21

Ja podobnie jak Nimue, zostałam uświadomiona (przez Cydora dla odmiany), że spotkanie jest w niedzielę i kombinowałam jak koń pod górę, żeby się na nim stawić. Niestety, na kombinowaniu się skończylo i szkoda mi strasznie, bo już miałam dziś jechać kupować bilet na pociąg i w ogóle, ech. Cóż, bawcie się dobrze, napiszcie później, jak było (pewna jestem, że będzie fantastycznie), a może uda się spotkać przy następnej okazji, bardzo bym się cieszyła :)

Pozdrawiam ciepło!
Where the ocean meets the river.

Art by annejulie. Used with permission.

Majkosz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Majkosz » 25 wrz 2011, o 11:22

Not good.

Sprawy rodzinne, nieprzyjemne. Nie mogę przyjść na spotkanie. Przepraszam!

i pozdrawiam!
Kto rano wstaje, ten od miecza ginie.

Buntownik
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Buntownik » 25 wrz 2011, o 12:48

Pamiętajcie że Buntownik zawsze jest z Wami duchem;)

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 27 wrz 2011, o 02:48

Wielkie dzięki za spotkanie, było naprawdę super i czas upłynął piorunem i całkowicie niepostrzeżenie! Cydorze! Dzięki za wyciągnięcie nas za uszy, nakarmienie, napojenie i relację z Nidzicy na żywo.

Wszystkich obecnych w Krakowie, i również nieobecnych zapraszam serdecznie na kolejne NSZZ Kraków, które odbędzie się 15-16 (sobota+niedziela) października w casa de Tishaia ^^. Planujemy całonocne granie w planszówkę Gra o Tron przy szklaneczce czegoś mocniejszego i czekoladowcu z chili domowej produkcji. Grę przywiezie nieoceniony Chrząszczyk. Ponieważ zostało mi zakomunikowane że do najpełniejszej rozgrywki konieczne jest co najmniej 5 osób grających plus kibice, proszę o potwierdzenie chęci przybycia troszkę wcześniej aby zaklepać miejsce na granie. Zapraszam również zapasowych zawodników i kibiców, także tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nami widzieć! Kto ma ochotę przyjechać, niech da znać! Miejsce do spania na kanapach/rozkładanych fotelach/dmuchanych materacach, woda w kranie jest (nawet czasami ciepła), kuchnia do dyspozycji + grill w ogrodzie jeżeli pogoda pozwoli. Dokładniejsze informacje będę rozsyłać do chętnych na PW.
Zapraszam i czekam na zgłoszenia! ;D

-=Regulamin Forum=-

Ney
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Ney » 27 wrz 2011, o 07:45

I ja również dziękuję za fantastyczne spotkanie - czas rzeczywiście upłynął błyskawicznie i żałuję niezmiernie, że nie mogłam zostać dłużej. Mam również nadzieję, że będzie niejedna okazja do kolejnego spotkania się na żywo. Cydorze - dziękuję za koszulkę - z dumą zaprezentowałam w biurze, robiąc niemałą furorę ;)
A na planszówkowanie u Tish się piszę i już zaczynam odliczać dni :)
pocałowana przez ogień

Chrząszczyk
Mieszkaniec
Awatar użytkownika

Postautor: Chrząszczyk » 27 wrz 2011, o 08:54

Ja również dziękuję wszystkim, którzy się zjawili za fantastycznie spędzony czas. Relacje ze spotkań z mistrzem Martinem słuchało się z wypiekami. Wypada mi również podziękować z tego miejsca za koszulkę projektu Tysi (koszulka w której przyjechałem została siłą zerwana ze mnie przez Bombacjusza i Cydora już na dworcu w Krakowie więc w coś się musiałem odziać, a koszulka z krukiem nadawała się do tego wybitnie). Dość powiedzieć, że Chrząszcz stracił głos (dosłownie) i obecnie przesiaduje sobie wygodnie na L4.
Zapraszam wszystkich serdecznie na planszówkowanie u Tysi, zarówno przyszłych pokonanych jak i widzów mojego spektakularnego tryumfu. Ciao.
PS. Czy ja się w końcu doczekam tych zdjęć przy żubrze?
PSS. Gdyby było więcej chętnych to przywiozę jeszcze "Battles of Westeros" dla 2 graczy :)

SemiVowel
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: SemiVowel » 1 paź 2011, o 22:36

Ostatnio nie wyszło, więc teraz stanęłam na rzęsach, pozałatwiałam co trzeba i z radością acz odrobinę nieśmiało zgłaszam wielką chęć przyjazdu na NSZZ u Tysi i uczestniczenie w grze w charakterze kibica :)

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 3 paź 2011, o 12:28

Fantastyczna fantastyczność! Zbiera się niezła impreza! Czekamy na więcej chętnych! :D
W związku z powyższym mamy już skład na 5 graczy, dawać jeszcze dwoje!
Będzie mi niezmiernie miło was gościć :).

-=Regulamin Forum=-

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 11 paź 2011, o 14:24

Halo halo, dwa miejsca dla graczy są ciągle wolne! Proszę się zgłaszać.
*Zerka oczekująco na Cydora*
Jutro roześlę PW z namiarami do przybywających :).

-=Regulamin Forum=-

Bombacjusz
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bombacjusz » 11 paź 2011, o 17:19

Szczęśliwym oznajmiając, iż będę. Co prawda pożytek będzie ze mnie niewielki i towarzystwo też ze mnie marne, ale w razie czego zawsze możecie wystawić mnie na zewnątrz. Tym niemniej wykorzytam z chęcią okazję by ponownie Najjaśniejszej Naszej Panującej hołdy złożyć

Ney
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Ney » 11 paź 2011, o 17:55

Fantastycznie Bombacjusz! :D już nie mogę się doczekać - przyniosę kilka potraw rodem z Westeros :>
pocałowana przez ogień

radruf
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: radruf » 11 paź 2011, o 19:43

Witam serdecznie! :)

Lista tak znakomitych osób zgłaszających swą bytność we włościach Cesarzowej powoduje, iż z jeszcze większym żalem przychodzi mi rezygnacja (wymuszona doczesnymi okolicznościami) z wojaży ku Grodowi Kraka. Żywię nadzieję, iż zacnie nam panująca Imperatorowa Tishaia zechce jeszcze w przyszłości poczynić podobną sposobność, by móc jej należyty pokłon złożyć i w tak zacnym towarzystwie sposobić się do nadejścia zimy.

Tymczasem przesyłam kruka z pozdrowieniami i życzeniami wspaniałego spotkania - radruf.
Miłość? Nie bez przyczyny w nazwie tkwi ość...

Inglorion
Poziom 6

Postautor: Inglorion » 11 paź 2011, o 21:52

Haha, wiedziałem kiedy wejść na forum ;)
Wybierałem się raz do Wrocławia, ale nic nie wyszło. Może teraz do Kraka?
No, się zobaczy
gdy zmrok zapadnie wzrok odnajdzie marzeń skok w nicość...

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 12 paź 2011, o 00:50

Uhuhu robi się coraz lepiej! :D Szkoda, Radrufie, że tym razem nie dasz rady :<, jeżeli chatka puchatka eee... znaczy moja będzie nadal stała to może za jakiś czas zorganizujemy następne spotkanie na grajcowanie ;).

Odważnych uczestników proszę o kontakt gdzie i o której trzeba ich zebrać z miasta, ponieważ do mnie niestety trochę od centrum daleko. W razie czego proszę się kierować z dworca na Borek Fałęcki :).
605 570 842 - dzwonić, esemesić! :D

-=Regulamin Forum=-

Ney
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Ney » 13 paź 2011, o 12:04

Ja będę jechała z Bronowic samochodem, więc mogę zgarnąć do 4 osób z dworca np. Kwestia umówienia się tylko na konkretną godzinę :) Nie trzeba będzie kłopotać Tysi z dojazdem w ten sposób.

A tak BTW, czy macie jakieś specjalne wymagania żywieniowe? Ktoś nie je mięsa, jest na coś uczulony, jest na diecie bezglutenowej? Tish - masz piekarnik, żeby ewentualnie coś podgrzać?
pocałowana przez ogień

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 14 paź 2011, o 14:58

Ja nie jem mięsa, Cień jest uczulony na ryby, aktualnie jesteśmy tez na diecie, ale na czas zlotu mam ją w nosie \o/.
Piekarnik jest, mikrofala również w razie potrzeby. Mój brat bierze na siebie obowiązki barmana i już planuje coś strasznego z wykorzystaniem % i syropu imbirowego :D.
Ja przygotowuję sałatkę, jakąś padlinkę na grill i ciasto.
Kocyki i podusie przygotowane, tylko trzymać kciuki za bezwypadkowy dojazd gości :D.

-=Regulamin Forum=-

Bombacjusz
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bombacjusz » 15 paź 2011, o 12:28

Się z Krzonszem meldujemy około 18 na Kraków Główny. No bo chyba nikt nie wierzy w punktualność PKP? Się nie mogę doczekać.

Ney
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Ney » 15 paź 2011, o 13:12

Będę na was czekała :) A tymczasem wracam do kuchni - muszę wyjąć Starków i Greyjoyów z piekarnika ;)
pocałowana przez ogień

Chrząszczyk
Mieszkaniec
Awatar użytkownika

Postautor: Chrząszczyk » 15 paź 2011, o 13:18

To, że Stark'ów upiekli jeszcze za Targaryen'ów to słyszałem... ale żeby Greyjoy'ów? Mój ulubiony dom?! O zgroza. Szykuj się na tęgie baty Ney :)

Inglorion
Poziom 6

Postautor: Inglorion » 21 paź 2011, o 20:31

Czyli to mi przypadł w udziale zaszczyt podsumowania kilkoma zdaniami naszej uczty dla dusz (nie mylić z ucztą dla wron) w Pałacu Cesarzowej, ha! (kto pierwszy ten lepszy, dałem Wam prawie tydzień handicapu, ale bez przesady!)
Mój przyjazd do Krakowa nieco się opóźnił, tak więc transport jaki zapewniła mi Tishaia (i jej brat) był więc nieoceniony. Dość powiedzieć, że żółta strzała mknęła przez miasto tak prędko, iż jej pasażerowie nie zdążyli nawet rozpracować paczki precelków.
Już w samym Tysiowym Domostwie,po minięciu setek korytarzy i wielu tajemniczych drzwi, wreszcie oczom moim ukazał się widok godny gdy ktoś jest głodny. Stół uginający się pod tonami paluszków, precli, ciastek, ciast, soków... a nawet alkoholu ;)
Starczy powiedzieć, że było suto. Sam Robert Baratheon by nie pogardził taką gościną.
Swoje trzy złote smoki wtrąciła Ney, przygotowując potrawy, których jako kuchenny ignorant nie jestem w stanie nazwać (dokumentacji w formie jpg niestety również zabrakło), ale swoje wiem - każda kolejna potrawa była bardziej imponująca od poprzedniej, sam widok pobudzał apetyt a podniebienie krzyczało zmysłowym głosem "jeeeszcze".
Jakoś tak ciekawie wyszło, że zebrane grono (pomijając jakże wysoką wartość samych charakterów) przedstawiało sobą ciekawe zestawienie "tytularne". Pani Admin (Tishaia) z zaufaną obstawą (mąż i brat), Nocna Straż (SemiVowel, Bombacjusz i Chrząszczyk) i Ta-Której-Wszyscy-Zazdroszczą-Gdyż-Jako-Jedyna-Zdobyła-Podpis-Martina-W-Warszawie-A-Dodatkowo-Ma-Najbardziej-Kozacko-Prezentujący-Się-Egzemplarz-Sagi-Pieśni-Lodu-I-Ognia-Na-Zachód-Od-Asshai (Ney).
Choć oczywiście każdy inny użytkownik forum (czy po prostu fan sagi) byłby w tym gronie równie mile widziany i na pewno wniósłby wiele dobrego.
Przed samą rozgrywką na planszowym Westeros, miała miejsce dyskusja o bogatym księgozbiorze fantasy gospodyni, a także o jej przecudnych dziełach wytworzonych z modeliny (parę figurek... i trochę łakoci)
Strach też nie wspomnieć o grach psychologiczno-zapoznawczych ;)
A potem nastąpiła walka na śmierć i życie...
Choć wcześniej Chrząszczyk wyjaśnił wcale nie proste zasady... i się zaczęło.
O samym przebiegu gry rozpisywać się nie będę. Powiem tylko, że stronami walczącymi o końcowy tryumf byli Greyjoyowie Ney i Baratheonowie Chrząszczyka.
Zwycięstwo przypadło Pocałowanej Przez Ogień. Niektórzy powiedzieliby, że był to gest dobrej woli ze strony Końca Burzy, inni, że burza trwała przez pięć rund, a ustała, gdy to Ney tak postanowiła, a znaleźliby się pewnie i tacy, którzy winą obarczyliby nieuważnych Starków - ilu obserwatorów, tyle teorii! Jedno jest pewne - było ciekawie.
W ten oto sposób Ney zgarnęła kolejne (wcześniej za wypieki) zaszczyty i chwałę, a Chrząszczyk przejął kontrolę nad telebimem i do późna (do wczesna) próbował leczyć nieco przysypiające towarzystwo śmiechem.
I choć decyzja o pójściu spać była odwlekana ile się dało, w końcu zapaść musiała. Tishaia zaprogramowała tyle materaców, koców i poduszek, że sam kochający wygody magister Illyrio czułby się tam jak w raju.
Nie wiem jak to się stało, ale nikt z zebranych nie zaspał na pociąg. Wdzięczność dla gospodarzy nie przeszkodziła jednak w porannym ich obudzeniu, choć jako okoliczność łagodzącą należy wymienić intencję pożegnania się i podziękowania "za wszystko" raz jeszcze.
Uściski, papatki i już prujemy krakowskie ulice z Ney za kierownicą. Nawet nie zatrzymywaliśmy się w pit-stopie, toteż na dworcu zjawiliśmy się przed czasem. Ney udało się gdzieś zaparkować i towarzyszyła nam również na peronie (pociągi do WWA i ŁDZ odjeżdżały z tego samego). Miałem przyjemność wracać do Łodzi z Semi, więc podróż zleciała w chwilę.
Podsumowując: było fantastycznie, bomba, kto nie był ten trąba ;)
Dobrze było znów zobaczyć po 4 latach Chrząszcza i Bombacjusza, po 4 półroczach Semi, po 4 miesiącach Ney i po 4 tysiacach lat oczekiwań poznać Tishaię.
Jesteście super! :)

Goście podziwiający księgozbiór Tysi, a także jej rękodzieła
Obrazek
Obrazek

Przygotowania
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rozgrywka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek

Semi i Tysia knujące na boku ;)
Obrazek
Obrazek

Krajobraz po bitwie
Obrazek
gdy zmrok zapadnie wzrok odnajdzie marzeń skok w nicość...

Tishaia
Administrator
Awatar użytkownika

Postautor: Tishaia » 25 paź 2011, o 17:20

Uhuhu co za opis :D. Wiekie dzięki za sprawozdanie! Jeżeli się tak podobało, to stanowczo trzeba taką akcje powtórzyć jak najszybciej (tym bardziej że nie wszyscy którzy chcieli, dali radę dotrzeć). Trzymam jako zakładnika formę Ney, w której przybyła przepyszna serowo-cebulowa Tarta Davosa, ale chętnie ją zwrócę, tym bardziej jeżeli miałoby to oznaczać że będzie kolejna tarta na kolejne spotkanie przy grze ^^. Więc oczekujcie ogłoszenia kolejnego NSZZ Kraków, na który z góry zapraszam :).

Heh zdjęcia moich plastusiów to dam linka bo dumna jestem: http://eu.blizzard.com/en-gb/community/fanart/#176 XD
Niestety nie mam na razie nic martinowskiego z modeliny, ale pracuje nad tym :>. Pewna tajemnicza osoba zamowiła kolczyki z tajemniczym herbem, pomimo ze sama raczej na pewno kolczyków nie nosi, anyway, dam linka jak wykonam zlecenie ;D.

Btw. Czyj aparat ja porwałam i robiłam nim zdjęcia na zlocie? Nie Semiowy? Dawać zdjęcia! ;D

-=Regulamin Forum=-

SemiVowel
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: SemiVowel » 25 paź 2011, o 21:07

Tak, przyznaję się, to był mój aparat! Póki co zdjęcia są u Ney, która obiecała je w wolnej chwili doprowadzić do porządku (dużo ciemnych było), bo mój komputer jest w rozsypce i nie mam na czym tego sama zrobić :)

I oczywiście przyłączam się do podziękowań i zachwytów, było świetne i z chęcią pisałabym się na powtórkę (chociaż nadal nie pamiętam większości zasad gry...)

kukowsky
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: kukowsky » 8 gru 2013, o 23:51

Zamartinieni Krakowiacy już nie mają w zwyczaju się spotykać? ;)
Moje strony poświęcone słowiańskiej kulturze: blog, fanpage.

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 9 gru 2013, o 17:36

Prawdopodobnie od dłuższego czasu nikt się nie podjął organizacji. Ja chętnie się spotkam, choć na razie w Krakowie nie przebywam. Ale mam niezbyt daleko. Oczywiście jeśli jakieś ważne sprawy nie zwalą się na głowę.

[ Dodano: 16-03-2014, 8:43 ]
Panowie i panie, co powiecie na małe spotkanie?
W dawnej stolicy Polski, pod niebem, na którym unosi się Smog Wawelski?
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 17 mar 2014, o 20:09

Rozmawialiśmy z Bzhydackiem na temat forumowego spotkania i powdychania smogu krakowskiego. Co powiecie, drodzy państwo z Krakowa i okolic(chociaż ci spoza również mile widziani ;)), by się umówić, wypić kufel ale (a nawet i dwa) w naszym pieśniowym gronie?
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 17 mar 2014, o 20:27

Ja jak najbardziej za jestem. Chętnie spotkam się z szanownymi użytkownikami tego forum płci obojga w celu zapoznawczym. Kto jeszcze?
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 17 mar 2014, o 21:03

Możliwe, że i ja się pojawię, w zależności, czy wtedy będę w mieście
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 17 mar 2014, o 21:09

Postaramy się ustalić taki termin, by wszystkim pasował.

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 17 mar 2014, o 23:27

To z mojej strony najlepiej pon-pt w takim razie

KRWI

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 18 mar 2014, o 20:35

Ja też jestem w ciągu tygodnia, więc się zgramy.
To co, organizujemy spotkanie we trójkę, czy czekamy jeszcze na kogoś?

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 18 mar 2014, o 21:17

kukowsky chyba też chciał, może poczekajmy aż on się wypowie. :)

Asiek
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Asiek » 18 mar 2014, o 22:01

a lurkerów też zapraszacie? bo mam jednego kumpla z Krakowa, który bardzo by chciał na spotkanie się załapać, ale on mało forumowy człowiek jest ;)

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 18 mar 2014, o 22:14

Ja odpadam, dopadło mnie paskudne grypsko/angina :<.
There is special place for me in hell... IT'S CALLED THE THRONE.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 18 mar 2014, o 22:17

W sumie jeszcze konkretnej daty nie mamy, to na razie wstępny pomysł. Kto wie Had, może do tej pory się wykurujesz? ;)
Z kolegą Asiu możemy się też ustawić, ja nic przeciwko nie mam. ;)

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 25 mar 2014, o 15:26

No i co z tym spotkaniem?
Il Biondo, Prawdopodobnie na ciebie spadnie ciężar organizowania, jako na miejscową osobę. kukowsky, nie wiadomo, czy się pojawi, nie ma go na forum już od dość długiego czasu, dokładniej od miesiąca. Ale możemy czekać mimo wszystko.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 3 kwie 2014, o 09:43

Z góry przepraszam za brak odzewu, ale ostatnio mam taki czas, że nawet czasu wyy...spać się nie mogę. Jeżeli Wam pasuje w tygodniu, to spoko tylko ja będę miała luźniejszą drugą połowę kwietnia.

abundzu, Had, Bzhydack, to co, ustalamy jakąś konkretną datę? Mogę poszukać jakiegoś lokalu(Kazimierz? Rynek? jak wolicie - ja i tak dojeżdżam z innej dzielni - NH - więc mnie to wsio) żeby nie było zbyt Khal Drogo a i było dobre piwo do dyspozycji.

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 3 kwie 2014, o 12:13

Ja nie piję, więc mi miejscówka obojętna, byle dawali tam cokolwiek bez procentów również :D.

Jednakowoż w tym momencie bezroocie zajrzało mi w oczy od jakiegoś czasu i szczerze, to nie mam nawet na fajki -_-'. Więc ja poczekam, aż wpadnie mi coś do portfela, bo chwilowo siedzi w nim przymierający głodem mol.

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 3 kwie 2014, o 15:40

Il Biondo, Spokojnie możemy poczekać jeszcze te parę dni. Jak nie możesz w tygodniu, to mogę zostać w mieście na któryś weekend. A ty, abundzu?

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 3 kwie 2014, o 16:25

A ja czasem bywam w soboty, a jak nie to najlepiej wtorek-czwartek, chociaż przyznam, że też mam nieco luźniejszą 2 połowę kwietnia (w tę sobotę niestety mnie nie ma, ale rozumiem, że i tak jeszcze czekamy)

KRWI

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 8 kwie 2014, o 21:52

Co byście powiedzieli na spotkanie w tą sobotę?
Bo jak nie teraz, to dopiero po świętach.

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 9 kwie 2014, o 00:14

Myślę, że w moim wypadku, da się zrobić w sobotę ;).

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 9 kwie 2014, o 00:39

niestety u mnie odpada, mam zajętą całą dość ważną sprawą :(

KRWI

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 10 kwie 2014, o 22:08

Trzech Muszkieterów ustaliło wstępną datę na 24.04. Had, piszesz się na D'artagnana? ;)

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 11 kwie 2014, o 03:10

Jeśli niebiosa nie spadną mi na łeb, to na Jupitera, stawię się ;).

Ogólnie to ja nie robię planów dalszych niż kolejny dzień, ale post-it przykleiłam na monitor, coby mieć na względzie (i żeby moja skleroza znowu nie błysnęła). Mogę uwentualnie przynieść znajomego samca? Czy to już wystarczający sausage fest będzie? :D

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Bieżąca Dyskusja”