NSZZ Kraków [Imladris 7-9 października]

Wszystko, co dotyczy utworów naszego ukochanego autora.

Moderator: Nocna Straż

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Re: NSZZ Kraków

Postautor: Il Biondo » 16 maja 2015, o 14:21

Niestety, nie ma mnie wtedy w Krakowie. :( Wybieracie się na FMF, dziewczyny? :>
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 26 maja 2015, o 18:37

Uff!

To był wspaniały weekend :D Krakusy powitały i ugościły mnie godnie. Składam więc podziękowania:

[glow=red]abundzu[/glow] - bo mnie nocowała, bo jest cudownym człowiekiem, bo rozmawiałyśmy do 4:00, "cicho już, idziemy spać", za częstowanie śniadaniami, użyczanie czapki, wspólne oglądanie Madsa Mikkelsena, śpiewanie "Rastafarian Targaryen", oglądanie bomb atomowych, rozmowę o chorobie popromiennej i za to, jaka jest WSPANIAŁA! @serducho @serducho @serducho @serducho @serducho

[glow=white]Il Biondo[/glow] - za pokazanie Nowej Huty, kopca Wandy, wspaniałą nawigację po pubach, klubach i barach, ogarnięcie żydowskiej restauracji dla judofilki z Poznania, cierpliwe znoszenie narzekań, wyrównaną walkę w Cards Against Humanity, i że odpuściła sobie naukę, żeby dłużej przebywać ze mną @serducho No i za entuzjastyczne: "Niech Luiza przeprowadzi się do Krakowa, to będzie tak ZAWSZE!" <wzruszenie> <plany się czynią>

[glow=grey]Robinowi Blackettowi[/glow]- widzisz, już nie robię Ci na złość nie odmieniając Twojego nicka ;P przełamaliśmy wzajemną niechęć już na Pyrkonie, a w Krakowie okazało się, że jednak mamy wiele wspólnego. Aż 35 kwestii and still counting! Dzięki szczególnie za niedzielę, częstowanie miodem, szczeniaczki i odprowadzenie na dworzec ;) życzę sobie więcej takich pożegnań :D

[glow=green]Hadsonowi[/glow] - ZA BYCIE SOBĄ ZAWSZE! Uwielbiam ją totalnie @serducho za to, że dała się wyciągnąć na piwo, wspólne sushi, bóldupienie na Wiadomy Element, wpuszczanie nas do swojej toalety (przydatne :D), chore fotki, od których jest specjalistką @serducho

[glow=pink]Bzhydackowi [/glow]- za to, że dałeś radę się ze mną spotkać, za towarzystwo, wspólne jedzenie, wypite piwo i wszystkie dyskusje :D dzięki!!!

Wylałam morze brokatu, tęczy i jednorożców. Zdjęć mnóstwo mam, ale większość forumowiczów nie zgodziła się na prezentowanie wizerunku, więc dodam dwa, które świetnie obrazują jak dobrze było:

Obrazek

Obrazek

Wzywam jeszcze towarzysza kukowsky'ego do apelu :D Żałuję wielce, że nie udało nam się spotkać, miałabym swój komplet Krakusów. Ale wszystko do nadrobienia! Moc delfinia połączy jeszcze Kraków z Poznaniem!

Dla Was wszystkich wielki całus od zachwyconej Luizy. Nasze forum składa się ze wspaniałych osób i już nie mogę się doczekać kolejnych spotkań. Wrocław, here we come!

@woohoo @woohoo @woohoo
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 26 maja 2015, o 22:19

KOCHAM LUIZE
slucha ze mnom muzyki i udaje ze lubi, zeby nie bylo mi pszykro
:heart:
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

kukowsky
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: kukowsky » 26 maja 2015, o 23:00

Ja ze swej strony przepraszam za to, że nie byłem w stanie zameldować się w ten weekend na spotkaniu. Niestety, inne sprawy wypełniły mi w sobotę czas od wczesnego poranka aż do godziny osiemnastej, a mój organizm obecnie po takiej porcji wysiłku nie jest w stanie funkcjonować. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda się to nadrobić. Widzę, że naprawdę bawiliście się bardzo fajnie. :(
Moje strony poświęcone słowiańskiej kulturze: blog, fanpage.

Margaery
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: Margaery » 27 maja 2015, o 19:58

Pozwolę sobie nieśmiało przypomnieć, że w ten weekend będę w Krakowie i liczę na jakieś spotkanie. ;) Przybywamy ok 10.00 w piątek, będziemy do sobotnich godzin okołopołudniowych. Jako że nie znam miasta, to liczę na jakieś Wasze propozycje (no i nie pogniewamy się, jakby ktoś chciał, chociaż na chwilę, zostać naszym przewodnikiem) :)
Obrazek
I'm dead set on a getaway

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 27 maja 2015, o 20:11

[glow=#FF0080]LUIZA[/glow]
@serducho @piwo @kwiatuszek
To był najlepszy weekend od dłuższego czasu. Ktoś mógłby pomyśleć, że to nie jest komplement, bo moje weekendy są okropne, więc to jak powiedzieć, że gdzieś jest cieplej niż na antarktydzie *wink wink*. Tak więc nie ograniczę się tylko do tego. To były naprawdę wspaniałe dwa dni, które powinny zamienić się w codzienność (przeprowadź się do Krakowa!!11!). Z niecierpliwością czekam na DFy. :D

PS. Marg, mnie w ten weekend niestety nie ma. Idziecie na FMF?

Robin Blackett
Duch
Awatar użytkownika

Postautor: Robin Blackett » 27 maja 2015, o 20:22

Luizo, to był naprawdę świetny weekend. Okazuje się, że rzeczywiście nawet czasem potrafimy się dogadać. ;) Ale jednak muszę się z Tobą nie zgodzić (no nikt się tego nie spodziewał!) - pożegnań powinno być jak najmniej, bo pożegnania są depresyjne - ale jeśli już muszą być, to niech będą tylko takie. :D

Czekam niecierpliwie na DFy. :)
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, o 20:40 przez Robin Blackett, łącznie zmieniany 1 raz.
Zły? - być może. Dobry? - a czemu?                                                             Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
Nie tak wiele znów pychy we mnie.                                                            A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Jacek Kaczmarski, Warchoł, 14.1.1993

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 27 maja 2015, o 20:26

Hej, Marge, to może chociaż na dworcu się miniemy? Bo ja 10.45 do Warszawy wyjeżdżam :D
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

Margaery
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: Margaery » 27 maja 2015, o 20:31

Il, nie stać nas niestety na FMF, przybywamy studencko-turystycznie, czyli jak zwiedzać wydając jak najmniej kasy ;)

Bzhydack, obawiam się, że może być ciężko, chyba że będziesz wcześniej. Teoretycznie mamy być o 9:48 i mamy około pół godziny, żeby się z dworca dostać na miasteczko AGH, żeby zostawić rzeczy nieprzydatne podczas wędrowania po mieście ;)
Obrazek
I'm dead set on a getaway

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 27 maja 2015, o 21:44

DZIĘKUJĘ WAM!!! Jesteście wspaniali @serducho

Tęsknię @cry @cry @cry @cry @cry
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 27 maja 2015, o 21:53

Luiza, odwagi! i siły!
Zaledwie miesiąc i znów nas zobaczysz, jeśli bogowie będą łaskawi!
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

yennefer
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: yennefer » 4 wrz 2015, o 10:14

No to jak w SB. Będę w Krakowie w przyszłym tygodniu i 9tego oraz 10tego września popołudnia mam wolne. Tak ok 15-16. Więc jakby ktoś chciał mnie zobaczyć to mogę się ujawnić ;-)
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Jestem kobietą! Mam ci to przeliterować? B - O - G - I - N - I !!!
Ciężko być ideałem! Ale ktoś musi! ;-)
Wina Starków @rootbeer F N S DUP

Runesoth
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Runesoth » 15 paź 2015, o 15:22

Jutro gram z ekipą stand-up w Krakowie. 20:00 Artefakt Cafe, serdecznie zapraszam. ;)
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/428747083983060/
TEAM HOTPIE

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 17 paź 2015, o 00:52

Ty następnym razem daj znać wcześniej, żeby sobie zdążyć wziąć wolne :<.
There is special place for me in hell... IT'S CALLED THE THRONE.

Runesoth
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Runesoth » 17 lis 2015, o 10:58

W ten weekend w Krakowie jest Improfest. Gram z Grupą TERAZ w piątek, zapraszam serdecznie na całe 3 dni, bo będzie cudnie. Mnóstwo śmiechu, radości i tworzonych na żywca spektakli.
https://web.facebook.com/events/157592547914966/
TEAM HOTPIE

Dzięcioł Czarny
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Dzięcioł Czarny » 27 wrz 2016, o 19:55

Czołem Krakowie!

Gdybyście byli chętni to za dwa tygodnie w piątek na Imladrisie będzie możliwość wejścia w tryby maszyny do mielenia, więc jeśli ktoś z was jeszcze nie był to serdecznie zapraszam!
Never compromise. Not even in the face of Armageddon - Rorschach

Nie mam żadnych szans ale muszę je wykorzystać - Herbert Achternbusch

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 1 paź 2016, o 18:53

Ja, Robin i abundzu zamierzamy wbić na Imladris. Konkursu z pewnością nie przegapimy. ;)

A właśnie, ktoś jeszcze się wybiera?

Mya Stone
Poziom 3
Awatar użytkownika

Re: NSZZ Kraków [Imladris 7-9 października]

Postautor: Mya Stone » 5 paź 2016, o 12:24

Program Imladrisu: klik klik
Wygląda naprawdę ciekawie. Jak wywalczę wolne to być może się pojawię :) Ale ilekroć jest jakiś konwent, to ja (najczęściej) w pracy albo coś mi wypada, eh. Będę trzymać kciuki za konkurs :)
E: nie zdążę na konkurs :( Bawcie się dobrze i powodzenia!
na Skagos @xmass2

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 8 paź 2016, o 01:12

Mya, szkoda. Było super. :D Ogień i Lód godnie zaprezentował się u Dzięcioła. :D Wylądowałam na drugim miejscu, ex aequo z Robinem. Pierwsze miejsce zajął Jezus, ale tu wiadomo, że jechał na cheatach.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 9 paź 2016, o 23:32

Post pod postem, ale co tam. Sama sobie bana dam. Już po Imladrisie. Było super, chociaż trochę biednie jeżeli chodzi o reprezentację na forum - zmieńmy to za rok. Kolega Jezus, który nas rozklepał w konkursie Dzięcioła, prowadził jeszcze prelekcję o Celtach - bardzo nam się podobała. Ponadto od pozytywnej strony zaprezentował się pan Piskorski. Już na Polconie zrobił na mnie pozytywne wrażenie, a Imladris mnie utwierdził w tym przekonaniu. Bardzo dobra, merytoryczna prelka o tworzeniu fabuł. Trzeba się zabrać za lekturę któregoś z jego dzieł. A że jedną poleca Asiek... :D

Szkoda Mya, że nie dotarłaś. :(

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Bieżąca Dyskusja”