Nowy Turniej - propozycje

Turnieje sympatii, urody i talentów! Naliczanie postów w tym dziale jest wyłączone.

Moderator: Nocna Straż

Vivien
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Vivien » 23 cze 2014, o 11:11

Asiek pisze:Sandor na podium! ;)

Niech mi to któraś z sansanek wyjaśni.. co wy widzicie w tym Sandorze? Ma w końcu oparzoną twarz i w sadze ciągle jest mowa o tym, że patrzenie na niego nie należy do miłych przeżyć.. Skąd więc ta ciągła idealizacja?
I have a voice too, and for good or evil mine is the speech that cannot be silenced.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 23 cze 2014, o 11:15

Hmmm, dobre serduszko? :D
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 23 cze 2014, o 11:16

penny, bo to Sandor. Skoro jest Sandorem, to musi być najpiękniejszy, z powodu bycia Sandorem :P
Co tam blizny, twarz poparzona, że Sansa się bała na niego patrzeć, on jest najpiękniejszy, bo jest Sandorem, tak samo jak Sansa jest najpiękniejsza z powodu bycia Sansą ;p
Nie nadążysz ;D

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 23 cze 2014, o 11:16

Żółwik Estermont pisze:A co do naszego cudu nad urną... Ze względu na prawdopodobny, wzmożony atak fanek Sansy powiem tylko tyle, że coś podejrzanie Sansa wyładniała od ostatniej przegranej z Arianną ;p

O, to to, a mówią, że złość piękności szkodzi :D Właśnie dlatego, że była tak różna ilość głosujących, wychodzą takie kwiatki. No i dlatego ciekawie by było, jakby taki turniej był na fejsie.
Paragrafie225, to do dzieła, chyba nie trzeba czekać na zgodę moderacji, a coś czuję, że i tak byśmy ją dostali :)

Łowca
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: Łowca » 23 cze 2014, o 11:17

Też tego do końca nie ogarniam. Że niby charakter? Że mimo wszystko jest dobry, nie licząc tego co robił za Joffa i jego złej sławy? A co do konkursu na najpiękniejszego... Sandor? Robicie żarty? Przepraszam... ale czy poparzona twarz w połowie to oznaka 100% męskiej piękności? Jestem facetem, i nie znam się na tym i nie interesuje, ale jedno wiem... Sandor nie jest piękny i tu nie ma co się kłócić, jego wysokie miejsce uznam, za największe dziwactwo...
Aerys (I) prędzej weźmie do łóźka książkę, niż swoją żonę. - Siedem Królestw o Aerysie I

Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa.

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 23 cze 2014, o 11:19

Sandor przypuszczam, że sylwetkę będzie mieć bardzo przystojną. Wysoki, dobrze zbudowany, ćwiczy. Tylko ta twarz będzie psuć jego urodę.
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 23 cze 2014, o 11:24

Zellis pisze:Żółwik Estermont napisał/a: « Zaznacz »
A co do naszego cudu nad urną... Ze względu na prawdopodobny, wzmożony atak fanek Sansy powiem tylko tyle, że coś podejrzanie Sansa wyładniała od ostatniej przegranej z Arianną ;p

O, to to, a mówią, że złość piękności szkodzi Właśnie dlatego, że była tak różna ilość głosujących, wychodzą takie kwiatki.

Pssst. Zdaje mi się, że ktoś wcześniej sugerował inną formę finału :P

Łowca nie znasz się. Sandor ruszy do boju chwiejnym krokiem z winem w ręku do boju i pokaże wszystkim czym jest piękno Sandorowe ;D

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 23 cze 2014, o 11:26

Zaraz Was pogonią za offtop, a ja nie mam zupełnie czasu, żeby Wam w porządny sposób odpowiedzieć, więc może ktoś rzeczywiście pokusi się o turniej Mistera Westeros (Michał? a może nawet ja?:D ale dopiero po 13 lipca) i wtedy będzie czas i miejsce na takie dyskusje.

I może bez takiej ironii dla ubogich, hm? ;) To intrygująca postać literacka, a oczywiste piękno męskie jest nudne. Panowie powinni być wręcz zadowoleni, że taka postać ma tyle fanek - oznacza to, że kobiety patrzą na coś więcej niż piękną buźkę i fircykowatość. Proste.
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Asiek
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Asiek » 23 cze 2014, o 11:39

penny pisze:

Niech mi to któraś z sansanek wyjaśni.. co wy widzicie w tym Sandorze? Ma w końcu oparzoną twarz i w sadze ciągle jest mowa o tym, że patrzenie na niego nie należy do miłych przeżyć.. Skąd więc ta ciągła idealizacja?

ja nie sansanka, ale czuję się wywołana do tablicy ;) - intrygujący z niego typ, zwyczajnie. A męska uroda to kwestia nader dyskusyjna, tutaj chyba jeszcze trudniej o jakiś obiektywny kanon męskiego piękna niż u dziewczyn, są faceci brzydcy a zarazem piękni, mający w twarzy to "coś" (oook, w przypadku Sandora to dwuznacznie zabrzmialo).

Co do kolejnego turnieju Boziu broń, żeby moderacja miała błogosławieństwo swe dawać, ale sprawdźcie tylko czy kogoś nie ma w kolejce, Szujana chciał robić turniej o szalonych teoriach, a ktoś miał w planie turniej na forumowa nagrodę Darwina (najgłupsze zejście z tego świata) ;)

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 23 cze 2014, o 11:40

Panowie powinni być wręcz zadowoleni, że taka postać ma tyle fanek - oznacza to, że kobiety patrzą na coś więcej niż piękną buźkę i fircykowatość.

Taa, jasne, na pewno w prawdziwym życiu ktoś o twarzy Sandora też miałby takie branie. Chociaż twierdzenie samo w sobie jest prawdziwe, u faceta bardziej liczy się męskość (jako przymiot charakteru :D ) niż uroda.

Pssst. Zdaje mi się, że ktoś wcześniej sugerował inną formę finału :P

No było kilka sugestii i głupie jest to, że przy innych warunkach głosowania, wyniki mogłyby się ułożyć inaczej, ale ten problem dotyka turnieju niemal od początku. I to wszystko, ze względu na małą próbę statystyczną, w dodatku zmienną w czasie trwania konkursu. No ale co zrobić. Ja zapamiętam pierwszy pojedynek Sansy i Arianne jako ten wiążący :P

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 23 cze 2014, o 11:44

Asiek, Na najgłupszą śmierć ciężko zrobić, bo mało jest głupich śmierci, ale Ser lub szujana miał robić na najciekawszą/najbardziej widowiskową śmierć. Nawet kandydatów przez sb zbierał.

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 11:52

Jeśli szujana i koledzy od nagrody Darwina dadzą mi zielone światło, to zorganizuję konkurs na mistera:D W innych też chętnie wezmę udział, bo podobało mi się pisanie opisów. Tyle tylko, że najpierw trzeba ustalić wszystkie zasady;)

Poza tym przy całym podziwie dla siły i zorganizowania drapieżników z Madagaskaru, zgadzam się z Zellis, że wiążący jest wynik pierwszego pojedynku - był spontaniczny, bez bicia piany, organizowania się w partie i zamiany konkursu Miss na konkurs sympatii;).

Skoro off-top o Sandorze i męskiej urodzie się pojawił. Ja nie chciałbym, żeby moja atrakcyjność była oceniana li-tylko na podstawie fizjonomii, ale w konkursie na mistera, czy miss 90% oceny to wygląd. Dlatego nigdy nie przyszłoby mi do głowy brać udział. I Sandorowi też nie powinno - albo chcesz być mężczyzną, albo misterem ;P.

Konkluzja jest taka. Drogie Panie i Panowie. Jeśli pożądacie konkursu Mistera Westeros i Essos, zgłaszajcie mi na priv kandydatury. Chciałbym zamknąć się w 16 osobach (żeby była ładna pucharowa drabinka), ale jeśli summa summarum będzie inaczej, to ustalę a priori jakieś zasady, które pozwolą nam na finał w formie 1 na 1.
Chroń tę leszczynę, co wciąż od nowa - Prostuje się zajadła,
Trzeba by cały las wykarczować - Żeby padła..
RPA @sun & Wina Starków @rootbeer Obrazek
They see me hikin'. They hatin'.

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 23 cze 2014, o 12:03

A mi tak zaświtało w głowie. Może by zrobić konkurs na najlepszego forumowego cosplayowca :P
Nie wiem czy komuś by się chciało, ale jeśli byliby chętni do przebierania się i publikowania zdjęć, to zawsze możemy głosować na:
a) Postać z sagi
b) Użytkownika z forum ;p

Schanna
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Schanna » 23 cze 2014, o 12:20

Nie od dziś wiadomo że kobiety uwielbiają mężczyzn których mogą zbawić, a Sandor potrzebuje zbawienia jak mało kto. Do tego nawet najprzystojniejszy mężczyzna potrzebuje jakiejś skazy żeby być prawdziwie męskim. It is known.

Co do wyników konkursu to bardzo się cieszę że wygrała Sansa bo uosabia mój ulubiony typ urody. Dziwię się natomiast gdzie podziali się męscy wyznawcy Val, których, jak mi się wydawało, było na forum całkiem sporo.

Vivien
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Vivien » 23 cze 2014, o 12:27

Bzhydack pisze:Hmmm, dobre serduszko? :D
Żółwik Estermont pisze:penny, bo to Sandor. Skoro jest Sandorem, to musi być najpiękniejszy, z powodu bycia Sandorem :P
Co tam blizny, twarz poparzona, że Sansa się bała na niego patrzeć, on jest najpiękniejszy, bo jest Sandorem, tak samo jak Sansa jest najpiękniejsza z powodu bycia Sansą ;p
Nie nadążysz ;D

You made my day @:D

Mi się podoba każdy pomysł na turniej, więc już sami decydujcie kto będzie co prowadził.

Co do mistera to na podium musi być Euron

Obrazek
I have a voice too, and for good or evil mine is the speech that cannot be silenced.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 23 cze 2014, o 12:32

penny pisze:

Też tego nie ogarniam. Szanuję, ale mimo wszystko nie ogarniam.

A turniej na Mistera może być, ale postuluję o uwzględnienie Stannisa. Inaczej się nie bawię. :D
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 23 cze 2014, o 12:44

Turniej Mistera musi być, sądzę że spokojnie znajdziemy kilkunastu kandydatów. Co najmniej ośmiu to od ręku możemy wymieniać.

PS. Też nie bawię się bez Stannisa. I bez Petyra, nawet jeśli tylko ja miałabym na niego głosować :D

Asiek
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Asiek » 23 cze 2014, o 12:56

paragraf225 pisze:Konkluzja jest taka. Drogie Panie i Panowie. Jeśli pożądacie konkursu Mistera Westeros i Essos, zgłaszajcie mi na priv kandydatury. Chciałbym zamknąć się w 16 osobach (żeby była ładna pucharowa drabinka), ale jeśli summa summarum będzie inaczej, to ustalę a priori jakieś zasady, które pozwolą nam na finał w formie 1 na 1.

32 sztuki najmarniej, a jak dobrze poszukać to 64 kandydatów też da radę ;) Zaraz podeślę kandydatów.
Szujana jest teraz zadzieciowany, więc może nie mieć czasu, nie wiem jak ser Łukasza z najbardziej epickim zejściem (teraz mam nadzieję nie pokręciłam ;))

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 23 cze 2014, o 12:59

Asiek, właśnie na shoutboxie ogarniamy kandydatów. Luknij, pojawiło się trochę ludzi :D

Had
-#pwnage
Awatar użytkownika

Postautor: Had » 23 cze 2014, o 13:04

Miałam ambitny plan wziąć na tapete boskich apollonów z sagi, ale widzę, że mnie uprzedzono.

Poza tym, sio mi z tym offtopem! @bunny
There is special place for me in hell... IT'S CALLED THE THRONE.

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 23 cze 2014, o 14:37

Działajta, ja się rzeczywiście ogarniam z szoku. Czasu będę miał więcej od 7 lipca.

Merry Brandybuck
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Merry Brandybuck » 23 cze 2014, o 17:32

Asiek, turniej na "epickie zejscie" zrobię jak paragraf skończy swój. Przyszykuję się z materiałem, bym potem nie odwalał na szybko fuszerki. :)
Obrazek
TEN WYŻSZY HOBBIT!
"There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing Meriadok says to Death: 'Take Pippin. He is shorter than me.'."

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 17:34

ВНИМАНЕ!! ACHTUNG!!

Ogłaszam zasady konkursu na mistera Westeros, Żelaznych Wysp, Zamurza, Wąskiego Morza, Wysp Letnich i Essos.

Tak! To jest moment, żeby zgłaszać mi swoje supliki odnośnie zasad, które będę jasne, przejrzyste i NIE ZMIENIĄ się aż do finału. Nieśmiertelny profesor Szeliga twierdzi, że prawo ma być tak precyzyjne, jak matematyka (sorry Luizo :D), więc wytykajcie luki tu, albo na pw.

Po pierwsze! W turnieju weźmie udział 64 uczestników. 63 jawnych i Tajemniczy Gość. Tajemniczy Gość na pewno będzie kimś ze Świata PLiO. To nie będę ani ja, ani GRRM, ani Jaś Mela (mamy wystarczająco dużo kalek w sadze). Tożsamość Tajemniczego Gościa zostanie ujawniona w ćwierćfinale (jeśli dojdzie) albo po zakończeniu konkursu (jeśli odpadnie). Nie przyjmuję skarg na tożsamość Tajemniczego Gościa. Jeśli wprowadzicie go do ćwierćfinału i się nie spodoba - po prostu go wyeliminujcie.

Po drugie! Pierwsza runda to eliminacje - zgromadzę delikwentów w 16 czterosobowych grup. W tej rundzie (i tylko w tej) oddajemy po dwa głosy. Do rundy zasadniczej przechodzą dwa pierwsze miejsca z każdej grupy. Dalej pojedynki odbywać się będą systemem pucharowym.

Po trzecie! W eliminacjach i pierwszej rundzie amanci będą rozstawieni. W eliminacjach - według mojego uznania opartego na istotności postaci. Wiem, że ważniejszy dla fabuły nie oznacza bardziej handsome, ale istotna postać to często bardziej bogaty opis. W pierwszej rundzie rozstawienie będzie zależeć od miejsc w eliminacjach.

Po czwarte!
PLiO to książki. Nie ma czegoś takiego jak "książkowy" Renly, i "serialowy" Jorah. Są Renly i Jorah. Tyrion ma twarz Tyriona. Jeśli będziecie robić z tego turniej serialowy, dołączę do niego Locke'a.

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 23 cze 2014, o 18:06

Jak na razie wszystko jasne. :)

Zdecydowałeś już, ile będą trwały poszczególne pojedynki i czy będą mogły się toczyć 2 jednocześnie?
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 18:09

Jeszcze nie, na razie jestem na kompletowaniu listy i wagowaniu. Dzisiaj na pewno przedstawię listę zaproszonych sześćdziesięciu trzech, wstępny terminarz i być może wynik losowania eliminacji.

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 23 cze 2014, o 20:01

Bardzo mi się podoba, że zasady będą z góry ustalone i niezmienne. To zapobiegnie dziwnym akcjom, które miały by na celu naciągnięcie reguł, aby któryś przez kogoś faworyzowany kandydat nie odpadł ;p
1 - Jestem bardzo ciekaw co to za gość. Coś czuje, że to będzie postać, która przed GoT jest już martwa lub pojawia się tylko w opowieściach ;p
Mam tylko nadzieję, ze jeśli odpadnie przedwcześnie, to poznamy jego tożsamość?
4 - podoba mi się bardzo ten punkt ;)

Mam pytanie. Jak będą przedstawiani nasi kandydaci? Będą przeprowadzane kampanie bogate w filmy, zdjęcia, opisy itp? ;D
A tak kończąc wypowiedź. Słowa profesora doktora habilitowanego profesora nadzwyczajnego magistra inżyniera K. Szeligi to niepodważalna świętość ;D

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 23 cze 2014, o 20:46

Dużą bolączką turnieju Saphiry było to, że niektóre reguły powstawały w trakcie jego trwania :D Dobrze, że można się uczyć na błędach i nawet, jeśli nasz faworyt przegra, nie będzie takiego poczucia niesprawiedliwości jak w finale miss :D
Paragrafie225, będziesz w postach konkursowych zamieszczał rysunki z podobiznami startujących? I tak głosujemy na nasze wyobrażenie, ale obrazki są fajnym urozmaiceniem. Wybór obrazków przez głosowanie byłby zdecydowanie przesadą przy takiej ilości uczestników, ale może sam czegoś poszukasz albo my ci coś podeślemy?

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 22:29

Albo zasady zostały ułożone tak dobrze, albo mój despotyzm tak bardzo się wybija, że zaakceptowaliście moje prawa z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Za pomocą bardzo potężnego oprogramowania, zwanego skryptem-do-losowania wyłoniłem grupy eliminacyjne. Przypominam, że w eliminacjach głosujemy na dwie osoby w każdym zestawieniu i dwa pierwsze miejsca wchodzą do właściwego turnieju. Pierwsza grupa rozpocznie zmagania dziś. W eliminacjach będziemy głosować przez 24 godziny. Sprawdziło się na fejsie, powinno się sprawdzić i tutaj. Kolejne grupy będę dodawane prawdopodobnie codziennie.

Grupa I
1. Robert Baratheon
2. Brynden "Blackfish" Tully
3. Victarion Greyjoy
4. Bronn

Grupa II
1. Robb Stark
2. Eddard Stark
3. Thoros z Myr
4. Qhorin Półręki

Grupa III
1. Jaime "Królobójca" Lannister
2. Hizdahr zo Loraq
3. Jon Connington
4. Gorąca Bułka

Grupa IV
1. Drogo, khal Dothraków
2. Sigorn, magnar Thennu i lord Karholdu
3. Beric "Lord Błyskawica" Dondarrion
4. Pyat Pree

Grupa V

1. Euron "Wronie Oko" Greyjoy
2. Xaro Xhoan Daxos
3. Jaqen H'gharr
4. Shagga, syn Dolfa

Grupa VI

1. Loras Tyrell
2. Brynden "Bloodraven" Rivers
3. Edmure Tully
4. Merryn Trant

Grupa VII
1. Mance Ryder
2. Jorah Mormont
3. Ramsay Snow
4. Gregor "Góra" Clegane

Grupa VIII
1. Renly Baratheon
2. Sandor "Ogar" Clegane
3. Arys Oakheart
4. Jory Cassel

Grupa IX

1. Rhaegar Targaryen
2. Gendry
3. Garlan Tyrell
4. Barristan Selmy

Grupa X
1. Jon Snow
2. Petyr "Littlefinger" Baelish
3. Tywin Lannister
4. Osmund Kettleback

Grupa XI

1. Joffrey Lannister vel Baratheon vel Waters
2. Walder "Black Walder" Frey
3. Roose Bolton
4. Rakharo

Grupa XII
1. Viserys Targaryen
2. Tyrion Lannister
3. Aegon Targaryen
4. Aemon już-nie-Targaryen

Grupa XIII
1. Stannis Baratheon
2. Daario Naharis
3. Grzechocząca Koszula vel Lord Kości
4. Harry "Dziedzic" Hardyng

Grupa XIV
1. Oberyn "Czerwona Żmija" Martell
2. Gerold "Czarna Gwiazda" Dayne
3. Benjen Stark
4. Davos Seaworth

Grupa XV

1. Tajemniczy Gość
2. Brandon Stark (ten martwy)
3. Lancel Lannister
4. Jalabhar Xho

Grupa XVI

1. Theon Greyjoy
2. Tormund Zabójca Olbrzyma
3. Grenn
4. Edd "Cierpiętnik" Tollett.

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 23 cze 2014, o 22:37

Szkoda, że jednak tylko 24 h. Mam nadzieję, że już w piątek rozpocznie się zlotowa przerwa w głosowaniu, bo pół dnia poświęcę na dojazd do Wrocławia. ;)
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 23 cze 2014, o 22:53

Nieśmiało wyrażę opinię, że 24h to za mało jak na forum, będzie przy każdej ankiecie ze 20 głosów x2. A to już może lepiej robić dwie ankiety co dwa dni, czy coś?

Łowca
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: Łowca » 23 cze 2014, o 22:59

Moim zdaniem grupą śmierci będzie XII, X i IX :D A co do głosowań, i tak frekwencja na forum jest niska :/ Ale z drugiej strony rozwalać głosowania na 2 dni, to też słaby pomysł. Może najlepiej, ustailć, że na 2 dni 2/3 grupy :P
Aerys (I) prędzej weźmie do łóźka książkę, niż swoją żonę. - Siedem Królestw o Aerysie I

Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa.

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 23:02

Ponieważ Zellis zdążyła przed wstawieniem pojedynków, zgadzam się z opcją dwudniowych głosowań po dwie grupy. Ale nie gwarantuję, że w tej sytuacji pierwsze zaczną się dziś. I z góry uprzedzam, że po wystawieniu pierwszych pojedynków, ŻADNE zasady się nie zmienią, poza trwaniem pojedynków, które mogą się wydłużać w kolejnych rundach, ale nie będą nigdy trwać dłużej niż 3 doby (finał).

Asiek
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Asiek » 23 cze 2014, o 23:03

grupa XIV grupą śmierci ;)
ciekawie się zapowiada, ale faktycznie, można zrobić na ten raz w drodze wyjątku weekendową przerwę? bo zlot i ograniczony dostęp do netu części forumowiczów?

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 23 cze 2014, o 23:09

Pisałem już na sb, że w weekend będzie przerwa. Głównie dlatego że mnie nie ma. :D Ale oczywiście wziąłbym zlot pod uwagę.

Żeby nie było jednolinijkowca: Dla mnie grupa śmierci to zdecydowanie grupa X.

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 23 cze 2014, o 23:19

Grupa X TO JEST grupa śmierci. Wiedziałam że tak będzie że Petyr do niej trafi. ;(
W każdym razie liczę że będziecie głosować w niej na Petyra i Jona a NIE na Tywina. ;P

Vivien
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Vivien » 23 cze 2014, o 23:22

Ech te eliminacje będą należały do spokojnych. Po przejrzeniu grup widzę, że nie będę miała żadnego dylematu podczas głosowania:)

wgl paragraf225, dobra robota, szybko i konkretnie się uwinąłeś. Organizacja poprzedniego turnieju zajęła nam... miesiąc? Także jest progres

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 24 cze 2014, o 20:21

Grupa X, XII i XIV najgorsze :P Oczywiście Petyr i Viserys mają mój głos @heart

yennefer
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: yennefer » 25 cze 2014, o 06:45

Tak, tak, organizacja konkursu prima sort.
Poza tym lubię facetów konkretnych i zdecydowanych, z zapędami na pruskiego żandarma też :-) Sama tak mam.
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Jestem kobietą! Mam ci to przeliterować? B - O - G - I - N - I !!!
Ciężko być ideałem! Ale ktoś musi! ;-)
Wina Starków @rootbeer F N S DUP

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 25 cze 2014, o 19:44

Przedrzeźniacz pisze:Grupa X, XII i XIV najgorsze :P Oczywiście Petyr i Viserys mają mój głos @heart

Gramy w jednej drużynie, serce mi rośnie. ^^
W grupie X będę głosować chyba tylko na Petyra żeby nie nabijać głosów jego rywalom :D

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 3 lip 2014, o 12:13

Brak Dantosa, Dorana Martella, Plamy, Księżycowego Chłopca, Bliźniaków Redwyne, Hyle Hunta, Randyla i Sama Turly oraz Shadricha Szalonej Myszy:/ A Harry Dziecic, którego nikt nie widział jest:/
Choć Dantosa trza było dać:/

A i o Devanie L. Deamonie Sand zapomniałem. Choć Ilirio M. też byłby niezły:D

elvenbean
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: elvenbean » 3 lip 2014, o 14:34

szujana332 - mam wrażenie, że tacy "przystojniacy" jak Ilirio, Sam, Plama, czy staruszek Doran Martell nie mieliby żadnych szans w ubieganiu się o tytuł największego ciacha Westeros. ;) A o Harrym Dziedzicu było słychać chociaż tyle, że był przystojnym uwodzicielem.
[align=center]TeamDragons
[glow=red]"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."
[/glow]
Obrazek
[glow=black]OHS[/glow]
"Creatively it made sense for us, because we wanted it to happen" ~ David Benioff & Daniel Weiss[/align]

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 3 lip 2014, o 14:40

Co do Sama, czy Iliria to są Panie, które lubią puszystych w myśl powiedzenia:
"Facet bez brzucha, się gorzej ....", a innych staruszków nie brak choćby zakorzeniony Bloodraven.
Tak tylko piszę, że paru "przystojnych z przymróżeniem oka" brakuje. No i wspomnianych Devana i Deamona Sanda.

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 3 lip 2014, o 14:44

elvenbean pisze:szujana332 - mam wrażenie, że tacy "przystojniacy" jak Ilirio, Sam, Plama, czy staruszek Doran Martell nie mieliby żadnych szans w ubieganiu się o tytuł największego ciacha Westeros. ;) A o Harrym Dziedzicu było słychać chociaż tyle, że był przystojnym uwodzicielem.

To raz, a dwa, że tak naprawdę spokojnie było można rozszerzyć listę kandydatów do 80, 96 i więcej kandydatów, tylko po co? Z góry wiadomo, że wygra ktoś z tuzów, a bohaterowie z dalszych planów są głownie dla śmiechu z opisów.

No i pozostaje jeszcze Tajemniczy Gość.

elvenbean
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: elvenbean » 3 lip 2014, o 14:49

szujana - niektórych to rzeczywiście "z przymrużeniem oka" trzeba by było brać. ;)
Co do Bloodravena, to on kiedyś ponoć był przystojny - zanim zdrewniał. I miał charakterystyczną urodę albinosa. Ale no cóż - wszystkich panów nie można było wziąć, wystarczyło tych najbardziej charakterystycznych. A Illyrio, jakkolwiek puszysty by nie był - raczej i tak do finału by nie doszedł. ;)
[align=center]TeamDragons
[glow=red]"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."
[/glow]
Obrazek
[glow=black]OHS[/glow]
"Creatively it made sense for us, because we wanted it to happen" ~ David Benioff & Daniel Weiss[/align]

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 3 lip 2014, o 14:52

oj tam ojtam. Ja tylko Dantosa chciałem:P A reszta jest dla przykładu. W końcu charakterystyczna zapijaczona morda upadłego rycerza w stroju błazna. I delirium tremens potrzebuje opiekunki nasz Dantosik...

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 29 lip 2014, o 12:21

Witajcie moi drodzy ;D
Chciałbym się spytać czy ktoś planował po paragrafie i turnieju mistera układać jakiś inny turniej na forum, bo tak się składa, że wpadłem na pomysł na całkiem nowy i ciekawy turniej po wszystkich misterach i miss ;)

Mianowicie byłby to trochę turniej lubienia postaci - taki jak na fejsie, tyle że w stylu walk w talk show.
Poszczególni kandydaci braliby udział w zmyślonych debatach, odpowiadając na wymyślone przez nas pytania i staraliby się przekonywać nas, forumowiczów, że to właśnie na nich trzeba oddać głos :D

Mógłbym to poprowadzić i ułożyć całą formułę, by miało to ręce i nogi.
Poza tym mielibyśmy coś nowego na forum przykładowo w postaci dyskusji Mokrej Czupryny i Ogara na temat istnienia bogów, Stannisa i Wroniego Oka roli męża w sypialni, co mogłoby być ciekawe czy Tywina i Edda Cierpiętnika na temat własnej rodziny :P
Oczywiście wszystko byłoby z dystansem i możliwie z poczuciem humoru ;)

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 29 lip 2014, o 12:33

Żółwik Estermont, przez chwilę poczułem, jakbyś chciał mnie pochować za życia.

Jak już się odkopałem i otrzepałem z ziemi, to stwierdzam, że Twój pomysł jest niezły, ale najlepiej, jakby w jego organizację zaangażowało się kilka osób "wcielających" się w swoich bohaterów.

Ja miałem podobny pomysł swego czasu. Roboczo nazwałem to sobie wyborami na prezydenta Westeros - kilkunastu kandydatów, fake-debaty etc.

Reasumując, jestem za, ale jeszcze nie umarłem.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 29 lip 2014, o 14:12

Mnie się pomysł bardzo podoba, niemniej zastanawiam się jak dokładnie chcesz to przeprowadzić, bo wygląda na to, że pomysł potrzebuje wielu przygotowań organizacyjnych.

Poza tym też uważam, że mogłoby się w to zaangażować parę chętnych osób by losowały postaci i starały się w nie wcielić w takiej debacie. Ty, jako organizator, mógłbyś być prowadzącym i rozdzielać role. Ewentualnie też się w kogoś wcielać.

Jestem za, generalnie.
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Robin Blackett
Duch
Awatar użytkownika

Postautor: Robin Blackett » 29 lip 2014, o 14:27

Będzie krótko, bo piszę z telefonu (i mam go juz dość), ale: podoba mi się ten pomysł! Rzecz jasna trzeba jeszcze sporo rzeczy ustalić, np. jakieś
przejrzyste zasady, ale czasu na to jeszcze jest sporo.
W każdym razie popieram pomysł. :)
Zły? - być może. Dobry? - a czemu?                                                             Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
Nie tak wiele znów pychy we mnie.                                                            A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Jacek Kaczmarski, Warchoł, 14.1.1993

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 29 lip 2014, o 17:38

Generalnie zgadzam się z przedmówcami, pomysł brzmi fajnie i ciekawie, z tym że wymaga sporego wysiłku organizacyjnego.

Byłoby fajnie gdybyś przybliżył trochę bardziej to, jak miałoby to wyglądać, głównie na jakiej zasadzie dane postaci miałyby być reprezentowane. Il Biondo zarzuciła losowanie lub wybieranie (nie wiem jaka jest opinia innych osób, ale dla mnie pomysł losowania jest o tyle średni, że nie każdy będzie się w stanie wczuć tak samo dobrze w każdą postać. W grę wchodzą też sympatie/antypatie), ale na pewno możliwości są też inne.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Westeroski turniej na śmierć i życie!”