Igrzyska Nieznajomego - lokacje III rundy

Turnieje sympatii, urody i talentów! Naliczanie postów w tym dziale jest wyłączone.

Moderator: Nocna Straż

Ogień i Lód
Ogień i Lód
Awatar użytkownika

Igrzyska Nieznajomego - lokacje III rundy

Postautor: Ogień i Lód » 11 gru 2016, o 10:18

Już od przyszłego tygodnia zapraszamy Was na trzecią rundę Igrzysk Nieznajomego. Robi się ciekawiej, bo bohaterowie, którym udało się ocaleć, podążą za swoim przeznaczeniem i opuszczą znane Wam już lokalizacje. Tym razem nasi niezrównani, wspaniali, zdolni i cudownie pracowici Autorzy :) zabiorą Was:

- do Doliny
- na Przylądek Gniewu
- na Żelazne Wyspy
- i w końcu do tajemniczej Strażnicy nad Szarą Wodą

Obrazek
Jakieś spekulacje? ;)

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Mya Stone
Poziom 3
Awatar użytkownika

Re: Igrzyska Nieznajomego - lokacje III rundy

Postautor: Mya Stone » 11 gru 2016, o 18:02

Kto by pomyślał, że Sansa wyeliminuje swojego brata, JPK Stannisa i Sandora? Teraz pewnie przyjdzie kolej na Cebulę, chlip chlip.

Modlę się do bogów starych i nowych, aby Arianne Martell zdołała pokonać Jaimego Lannistera. Ale pewnie nie zdoła, hm hm. Nadzieja umiera ostatnia.

Aegon VI vs maester Narod. Wiadomo, Dornijczycy górą!!! DMP/wielki spisek dornijski, aby wygrać wszystkie tegoroczne turnieje ujrzał światło dzienne ;)

Brienne i Jon :D Mam nadzieję, że zaskoczymy Was z Nettles, a wynik... :) @aragorn

Oczywiście, najbardziej mi zależy, aby mój pan mąż Henk przeżył @serducho
na Skagos @xmass2

Wróć do „Westeroski turniej na śmierć i życie!”