Fancasty - kogo w GoT chcielibyście zobaczyć?

Tematy dotyczące ekranizacji sagi przez HBO

Moderator: Nocna Straż

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Re: Fancasty - kogo w GoT chcielibyście zobaczyć?

Postautor: Nan » 11 lut 2015, o 15:54

No ja wiem, że aktor "oklepany" i idol nastolatek, ale jego oczy są "hipnotajzym" - Wronie Oko lub Dareczek:

Obrazek
Ian Somerhalder

Albo taki Naharis:
Obrazek
Daniel Gillies
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

maciupka
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: maciupka » 11 lut 2015, o 17:07

Przeglądając wczoraj internety doszłam do wniosku, że chętnie zobaczyłabym Charlotte Riley jako Lyannę. Obrazek
Nigdy nie wyobrażałam jej sobie jako klasyczną piękność, raczej dziewczynę o intrygującej, nieco dzikiej urodzie. Poza tym Charlotte świetnie gra dziewczyny z charakterem :)
" A wszystko to jest identycznie trwałe jak numer telefonu na pudelku zapałek... "

Schanna
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Schanna » 11 lut 2015, o 18:09

Oglądałam wczoraj w TVP jakiś serialik z tą panią i tak sobie pomyślałam że zaraz się pojawi się jako propozycja na Lyannę. Mnie się ona akurat bardzo nie podoba, za to moją uwagę zwróciła inna dziewczyna z tego samego serialu:
Obrazek
Niejaka Nora von Waldstätten. Może nie klasyczna piękność ale jest taka intrygująca i dzika.

Zellis pisze:Ale lepiej go nie góglujcie, bo ma dziwny imidż :')

Niestety wygóglałam. Bosze dlaczego!

Zellis pisze:Ale... ale przecież... przecież Nicole powinna być ruda. W blondzie nie jest nawet w połowie tak ładna, jak w rudym, nie mówiąc, że nie jest w połowie tak ładna jak Cersei

Dokładnie!!!

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 11 lut 2015, o 21:06

O, Gilliesa bym chętnie zobaczyła w GoT. :)
Ale co do Somerhaldera...

No ja wiem, że aktor "oklepany" i idol nastolatek,

Nan, ale w jakim sensie Ian jest "oklepany"? O ile się nie mylę to oprócz Pamiętników Wampirów nigdzie go specjalnie nie widać :lol: I to nie to że nie lubię na niego paczeć, bądź co bądż wizualnie jest na co, przystojniacha. Ale przy tym imo drewno straszne :roll: I mogę się założyć o co tylko chcecie że Euron w jego wykonaniu nabrałby z miejsca tych na maksa już mnie irytujących uśmieszków, oczopląsów i innych "sztuk" mimicznych spod szyldu "Damon S.". A to by mnie zabiło :mrgreen:

Jak już mowa o Wronim Oku to imo najlepszy byłby ten pan, co Il Biondo o nim pisała :) :

Obrazek

Purefoy i koniec kropa :lol:

kiedy myślę o młodym Jaimem Lannisterze, zwykle wizualizuje mi się Bradley James w charakteryzacji z "Przygód Merlina" ;)

Rudbekia, TAK, TAK, 1000 RAZY TAK!! Bradley byłby perfect @serducho
(O i masz teraz, przypomniały mi się piękne czasy szipowania Arturka z Merlinem, łezka w oku...)
'...he's just a slave to his emotions. It's obvious...'
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.
PetSanONLY @serducho TEAM LF @kwiatuszekTEAM ANI&KYLO

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 12 lut 2015, o 17:04

Po lekturze ŚLiO mam już wyraźną wizję Wielkiej Trójki, czyli Aegona Zdobywcy i jego sióstr (jakby kiedyś ktoś pokusił się krótkometrażówkę o zjednoczeniu Westeros :-) ):

Aegon Zdobywca:
Obrazek
Aleksander Skarsgard

Visenya:
Obrazek
Diane Kruger

Rhaenys:
Obrazek
Evan Rachel Wood

Jeszcze takie propozycję:
Młody Królobójca:
Obrazek
Xavier Samuel

Melcia lub młoda Cat:
Obrazek
Bryce Dallas Howard

Edmure Tully - dla mnie to ogólnie Ewan McGregor w roli Obi Wana Kenobi :-)
Obrazek
lub:
Obrazek
Oliver Jackson-Cohen

Natomiast postacią z jaką mam problem "przykleić" jakąś znaną twarz jest... BEN STARK. Mam gościa przed oczami, jak wygląda, ale żadne aktor mi tego nie odzwierciedla.

Obrazek

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 12 lut 2015, o 19:46

Nan, zawsze wyobrażałam sobie Edmure'a jako Ewana McGregora. @dance I bardzo podoba mi się wybór Diane Kruger na Visenyę.

Schanno, Nora von Waldstätten bardzo pasuje na nieco starszą Lyannę. :D
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

maciupka
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: maciupka » 12 lut 2015, o 20:14

Nan, świetne fancasty :))

Myślałam ostatnio nad tym kogo można by obsadzić w roli Sansy. Sophie to ładna dziewczyna, ale nie dość by grać piękność. Obrazek
Holland Roden w mojej opinii była by całkiem ok, ale mam problem... z karpikiem:D Choć w sumie optyczne zmniejszenie ust to nie aż taki problem, a na planie GOT pracują genialni charakteryzatorzy :D
" A wszystko to jest identycznie trwałe jak numer telefonu na pudelku zapałek... "

Schanna
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Schanna » 12 lut 2015, o 21:07

Maciupka, ta pani to chyba na małą syrenkę. Wyjęta z Disneya. Przynajmniej na tym zdjęciu. Osobiście wyobrażam sobie Sansę skrajnie inaczej.
Goszka pisze:Schanno, Nora von Waldstätten bardzo pasuje na nieco starszą Lyannę. :D

Oj , zapomniałam że Lyanna to szesnastka. A Nora nie wyglądała mi na więcej niż 25 lat a tu się okazuje że już trochę po trzydziestce :shock: . Charlotte Riley od Maciupkiej też :shock: . Ale w mojej wyobraźni Lyanna już jest Norą.

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 12 lut 2015, o 21:11

Nan to w ogóle ma smykałkę do fancastów, bo co jeden to lepszy :D Choć akurat co do Visenyi i Rhaenys nie jestem przekonana, bo Visenya była mniej atrakcyjna niż Rhaenys, a tu mam odwrotnie, zdecydowanie :) Diane wymiata. Ale już pozostałe casty z twojego posta Nan - miodzio.
maciupka pisze:Myślałam ostatnio nad tym kogo można by obsadzić w roli Sansy. Sophie to ładna dziewczyna, ale nie dość by grać piękność.

No ja powiem szczerze, że też jakoś nie widzę tej niezwykłej ponoć urody Sophie. Jeszcze paczeć na nią można, ale jak się doda do tego jej pretensjonalny ton z wiecznie zatkanym nosem dostajemy pospolitą wręcz dziewczynę, w żadnej mierze nie oddającą wyjątkowości Sansy. Ale co do twojego wyboru, maciupko, to dziewczyna urodziwa, tylko starawa, czyż nie? Ma o jakieś 10 lat za dużo.
Chyba z tych sansowych castów to mi najbliżej jednak do Rachel Hurd-Wood, też za stara dla Sansy, ale ciężko byłoby wskazać kogoś w wieku ~15-18, a przynajmniej ja się na tyle nie orientuję.
"(...) Dwadzieścia lat w służbie poezji,
dostatecznie długo, by wiedzieć, że są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez słów,
albo nigdy się ich nie zrozumie."

maciupka
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: maciupka » 12 lut 2015, o 21:25

Schanno, spoko, że wyobrażadz sobie Sansę inaczej, ja również inaczej wyobrażam sobie wiele fancastów, ale nie podsumowuję ich w podobny sposób do Ciebie :)

Co do samej Sophie to mam wrażenie, że wygląda bardzo dobrze tylko jak jest zrobiona, w pełnbym make-upie i fajnej stylizacji. Być może to po prostu taki typ urody, że moda z epoki jej nie pasuje. I też drażni mnie jej intonacja, Sansę widziałam jako taką małą damę, o ślicznym melodyjnym głosiku. No i ciężko dobrać do niej odpowiednią aktorkę ze względu na wiek właśnie. Choć przecież w niejednej dużej produkcji filmowej role nastolatków grali ludzie po trzydziestce i szczególnie sztucznie nie wychodziło. Powiedziałabym wręcz, że starszy aktor nie raz lepiej poradzi sobie z rolą nastolatka ze względu na doświadczenie i warsztat. Zwłaszcza jeśli rola jest wymagająca. A filtry i makijaż serio potrafią zdziałać cuda.

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 12 lut 2015, o 21:47

IMO Sophie w 1. i 2. sezonie wyglądała ślicznie (miała piegi i loczki @serducho), dopiero w 3. charakteryzatorzy postanowili ukryć jej urodę. Choć muszę się zgodzić, że jej głos nie jest specjalnie ładny, co słychać było zwłaszcza w rozmowach z Margaery. No i to nie jest moja wymarzona Sansa... Niestety, nie natknęłam się jeszcze na aktorkę, która pasowałaby do moich wyobrażeń, choć przez pewien czas uważałam, że nadawałaby się Anna Popplewell znana z Narnii:
Obrazek
Skrytoczytaczka

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 13 lut 2015, o 21:27

No ja powiem szczerze, że też jakoś nie widzę tej niezwykłej ponoć urody Sophie.

Ale oni nie umieją/nie chcą pokazać jej urody jak należy :cry: Sophie mogłaby wyglądać o niebo lepiej...o jak tu ładne znalazłam, dam w spoilerze i klik na własną odpowiedzialność bo jest w "kontrowersyjnym" towarzystwie :lol:

Spoiler:

Myślę że to przede wszystkim kwestia zbyt delikatnego makijażu w serialu, i tych fryzur które nie podkreślają jej urody, a wręcz na odwrót. Czym mnie irytujo... :roll:

Goszka, właśnie za czasów "Narnii" to Anna mi się strasznie nie podobała. Teraz to aż ślepkom nie wierzę, jak wyładniała...Toż to szok :mrgreen: Na Sansę imo by się nadała. Tyle że nie jestem pewna czy aktorsko dałaby radę.
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 15 lut 2015, o 01:03

Nie wiem zupełnie jak się nazywa ten pan, wiem tylko, że pozował do słowackiej książki o modzie barbarzyńskiej (dzięki, abundzu za podesłanie!:*), ale odtąd jest moim wyobrażeniem Ogara. Wpisuje się prawie idealnie w wyobrażenie o jego wyglądzie, oczywiście pomijając brak oparzeń. Jednak tak właśnie mógłby wyglądać mój Sandor @serducho :

Obrazek

A Sophie jest moją prawie perfekcyjną Sansą i żadnej zmiany bym nie przyjęła. Charakteryzatorzy robią wielką krzywdę jej urodzie, ale wystarczy popatrzeć na zdjęcia spoza serialu i już widać, jak bardzo jest piękna. Nie przekonują mnie słodkie, pucołowate buziaczki - była opisywana jako piękność wręcz posągowa, więc powinna mieć taką właśnie urodę. I ma. Moim zdaniem jeden z lepszych castingowych wyborów.
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Button
Poziom 1

Postautor: Button » 15 lut 2015, o 19:24

Moim zdaniem Charlize Theron to idealna kandydatka do roli Cersei, która jest jednak słabo obsadzona w serialu. Postacią o najbardziej spartolonym potencjale jest jednak Renly, kiedy go zobaczyłem w serialu to moja pierwsza myśl: WTF?? W obliczu braków budżetowch moja kandydatka na Cersei:

Tabrett Berthell
Obrazek

Vivien
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Vivien » 15 lut 2015, o 21:45

Zdjęcia w spoilerach. Dla wygody

Niestety zgadzam się z Zellis, że ani wyniosły głos Sophie ani jej lekko nalana twarz, nie oddają mojego wyobrażenia pięknej i delikatnej Sansy. Aczkolwiek przyznaję jej, że jest ładną dziewczyną, tyle że nie jest to ten rodzaj piękna jakim powinna wyróżniać się Sansa. Wydaje mi się, że póki była młodsza lepiej pasowała do roli - miała bardziej delikatne rysy. Poniżej zdjęcie Sophie, na którym akurat wygląda przecudownie. Idealna Sansa:) Czemu nie może tak być zawsze?
Spoiler:

Co do innych ról, powiem szczerze, że niezbyt pasuje mi Emilia. To bardzo piękna kobieta, fakt, ale wg mnie powinna mieć bardziej filigranową urodę. Na przykład taką jak Clémence Poésy.
Spoiler:

Poza tym podobałby mi się Ben Barnes w roli Jona. Bardzo podobny do Kita, tyle że ma bardziej pociągłą twarz.
Spoiler:
I have a voice too, and for good or evil mine is the speech that cannot be silenced.

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 16 lut 2015, o 09:43

W sumie zgadzam się z Vivien i z Zellis co do Sophie.
Kiedy była ona jeszcze dzieckiem, tzn w pierwszym i drugim sezonie serialu (szczególnie w pierwszym), pasowała mi na Sansę zdecydowanie bardziej. Wydaje mi się, że obecnie za bardzo widać jej ostre rysy, okrągłą twarz i szerokie barki. Nie powiem, że Sophie jest brzydką dziewczyną, bo nie jest. Tyle że o wiele lepiej wpisuje się ona w jeden z dwóch typów angielskiej urody (okrągła buzia, drugi typ to pociągła, końska buzia) niż w posągowy, klasyczny typ. Chyba że jako synonim posągu rozumiemy masywność sylwetki. ;)

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 19 lut 2015, o 15:06

Ja mam kilka damskich propozycji i jednego rodzynka :-)
To znowu kilka smoczyc (bo mam słabość do Tagów)

Dobra Królowa Alysanne:
Obrazek
Elizabeth Olsen (ŚLiO mnie zainspirowało)

Księżniczka Rhaenyra, Radość Królestwa:
Obrazek
Amanda Seyfried (tu także grafika z ŚLiO)

Młoda Rhaella:
Obrazek
Emily Blunt (jest coś w jej twarzy takiego, że momentami przypomina Emilię C. :-) )

Asha Greyjoy:
Obrazek
Jessica Stroup (bo kałamarnica miała być POCIĄGAJĄCA)

Zielona Gracja:
Obrazek
Geraldine Chaplin (Gracja choć już wiekowa miała mieć coś wschodnio-magnetyzującego)

No i rodzynek :-) W sumie wciskam tego aktora bo go ubóstwiam heheh i miałam dwie postacie, które mógłby zagrać: młodego Barristana Selmego lub młodego Jeora Mormonta:
Obrazek
Michael Fassbender

Zawsze też mógłby zagrać Taga - ma coś szalonego w oczach :-) lub młodego Tywina...
Obrazek

Obrazek

Schanna
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Schanna » 19 lut 2015, o 15:52

Ooooo, Fassy ma demona w sobie. Dobry jest do takich niepokojących ról i charyzmatycznych bohaterów. Tak więc lepiej by mi pasował np. na kogoś na wpół szalonego ale z masą charyzmy, no i oczywiście diablo przystojnego :P.

Co do Sophie jako Sansy to zgadzam sie z Luizą i nie wyobrażam sobie w tym momencie lepszej kandydatki. Zwłaszcza że jest wysoka tak jak książkowa Sansa a o to też nie tak łatwo. Pamiętam jak coś około trzeciego sezonu ogladałam wywiad z nią, gdzie nie była ani wystrojona ani wymalowana jak bywa na niektórych zdjęciach i byłam w szoku jak efektowna jest ta dziewczyna. Te fryzurki i za ciężkie bure suknie odejmują jej masę uroku. Nie mówiąc już o tym że Sophie w porównaniu do niektórych "aktorek" z serialu na prawdę daję sobie radę z grą aktorską.

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 20 lut 2015, o 13:22

Kiedy myślę: Rhaegar Targaryen, to widzę ciacho w typie wczesnego Travisa Fimmela @serducho. Bo Regał to facet który winien być och, ach boooski radaroski że aż strach...Skoro podobno taka rozsądna Lyanna dostała przez niego świra to musiał taki być :roll: No i w ogóle szła fama że piękniś.

Obrazek
'Exactly. Just a slave.'

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 20 lut 2015, o 17:28

Ja tam Rhaegara jako Kena jednak nie widzę :-) Raczej taki męski typ z brodą i długimi włosami. Wcześniej swój typ zamieściłam i nie zmieniam zdania hehe

Moja Ygritte - za zadarty nosek :-)
Obrazek
Billie Piper

Ser Ducan Wysoki
Obrazek
Daniel Cudmore (ponad 200 cm wzrostu!)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, o 15:42 przez Nan, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 20 lut 2015, o 18:06

Wcześniej swój typ zamieściłam i nie zmieniam zdania hehe

Nan, ale czy ja narzekam na Twój wybór czy cuś?? Absolutnie nie :mrgreen: Bo akurat chociaż Travis byłby moim pierwszym wyborem, to młody Hunnam byłby, heh, no drugim:

Obrazek

Tylko fakt, Rhaegar to u mnie raczej kenowaty :lol:

A Skarsgaarda bym raczej jako Daemona Targaryena widziała, gdyby nie obawa że zajeżdżałby przy tym Erickiem N.
'Exactly. Just a slave.'

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 20 lut 2015, o 18:37

Nan pisze:
Moja Ygritte - za zadarty nosek :-)

Billie Piper

Bez kitu, to jest chyba jedyne zdjęcie Billie Piper z rudymi włosami jakie jest w internecie. Ona przecież tak nie wygląda. :D

Swoją drogą, zastanawiałam się w czasie turnieju Miss 2 czy nie wycastować jej jaką którąś z kandydatek, ale w sumie do nikogo mi nie pasowała. A szkoda, bo lubię tę aktorkę za jej rolę w Doktorze Who. ^^

Jeszcze dopiszę jedną rzecz - MEGA propsuję Fassbendera na młodego Tywina. Ma w sobie coś podobnego do Dance'a. To byłby całkiem dobry wybór gdyby ekranizowali Rebelię Roberta. :D
Ostatnio zmieniony 20 lut 2015, o 18:58 przez Magda21, łącznie zmieniany 1 raz.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 20 lut 2015, o 18:53

Na początku chciałabym zacząć od tego, że bardzo podobają mi się pomysły Vivien. Clémence Poésy byłaby idealną Daenerys, podobnie ją sobie obrazowałam gdy czytałam sagę. Emilia, jakkolwiek nie wyglądała super jako Danka w pierwszym sezonie, została wyparta z moich wyobrażeń z łatwością.
Ben Barnes to faktycznie wykapany, książkowy Jon. Ale równie dobrze mógłby też zagrać młodego Benjena.

Te Regały co wrzucacie faktycznie bardzo pasują do książkowych opisów księcia(szczególnie propozycja Lolitki), ale jednak odkąd zobaczyłam tę grafikę w ŚLiO:

Obrazek

to nie mogę sobie go inaczej wyobrazić niż:

Obrazek

:D

PS. Propsuję Fassbendera jako młodego Tywina!
there is no trap so deadly as the trap you set for yourself
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 20 lut 2015, o 18:58

Hunnam grał kiedyś rolę albinosa (to akurat to była jakaś czwartoplanowa postać) i wyglądał strasznie. Ale w sumie może taki 'przerażający' Rheaghar byłby swojego rodzaju odmianą. xP

Obrazek

BTW, ja ostatnio oglądam Outlandera i na Sama Heughana się napatrzeć nie mogę. *.*
W związku z tym gdzieś bym go obsadziła, tylko nie wiem gdzie. xP Na Robba trochę za stary, a w sumie w PLiO mało rudzielców, ale co tam, dla takiego miejsce by się znalazło. ;)
Obrazek

No i jeszcze, ja uważam, że przy obsadzaniu coś im się bardzo pomyliło, bo Harry lloyd byłby idealnym Jonem. Kit jakkolwiek sprawia we wszystkich wywiadach bardzo sympatyczne wrażenie i całkiem ładnym chłopakiem jest, to na Jona zupełnie nie pasuje.
Obrazek

Edit:
I bym jeszcze albinotyczną Dankę chciała. Coś pięknego.
Obrazek
Obrazek
To akurat są jakieś modelki, a nie aktorki (chyba), ale chciałabym taką wizję zobaczyć.
Draco dormiens nunquam titillandus.

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 20 lut 2015, o 19:11

Nie mogę z tego Hunnama. :D
To chyba Rhaegar z crackpotowej teorii, w której książę przeżył Trident. :lol:
Obrazek

Spotkanie z Robertem po latach. :')

A tak serio, to wydaje mi się, że Sam Heughan nadałby się na Edmure'a(często typowany do tej roli McGregor bardziej pasowałby mi na Gryfa). Albo na któregoś z Tyrellów. Nawet Lorasa, który w serialu jest obsadzony bardzo słabo. Wiem, że Tyrellowie kanonicznie mieli włosy brązowe, nie kasztanowe, ale to było moje pierwsze skojarzenie gdy popatrzyłam na Heughana.

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 20 lut 2015, o 19:16

Spotkanie z Robertem po latach. :')

Muszę się pożalić, że przez Ciebie ze śmiechu oplułam monitor. xD

Loras jest obsadzony koszmarnie. Aczkolwiek też nigdy nie miałam jakiejś jego konkretnej wizji. :( Heughan też jednak wydaje mi się na niego trochę za stary. Loras w książce był młodziutki, w serialu trochę mniej, ale dalej nie jako facet po trzydziestce.
No nie wiem, ale i tak bym go gdzieś obsadziła, żeby sobie na niego bezwstydnie patrzeć. xP

Vivien
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Vivien » 20 lut 2015, o 20:31

Sam Heughan jest genialny! Też nie mogę się na niego napatrzeć - po prostu ideał mężczyzny! <3 Najlepsze jest to, że on był na przesłuchaniach do GoT aż 7 razy! Na Renly'ego, Lorasa i jakichś członków Nocnej. Szkoda że go nie wzięli. Ale tylko trochę, bo dzięki temu może spokojnie kręcić Outlandera : )
Wrzucam jeszcze jakieś jego zdjęcie, bo Sama nigdy dość @serducho
Obrazek

Pozostając przy Outlanderze Caitriona Balfe, to przepiękna kobieta. Chciałabym ją bardzo zobaczyć w GoT, ale nie wiem w jakiej roli można by ją obsadzić. Może Mel?
Obrazek
I have a voice too, and for good or evil mine is the speech that cannot be silenced.

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 20 lut 2015, o 22:23

Jeśli chodzi o Regała to nawet podoba mi się propozycja Lolity, przynajmniej patrząc po tej focie. Il, masz 100% racji z tym Thorem, faktycznie podobny do grafiki ze ŚLiO... Ale ten facet wygląda dla mnie jak typowy amerykański (ok, australijski) wieśniak. Sorry za dosadność. W każdym razie Regał nie powinien mieć takiej 'chłopskiej' urody, choć z drugiej strony, nie chciałabym, żeby był lalkowaty :P Strasznie mi się chce śmiać, jak ktoś robi z Legolasa Rhaegara xD
Muszę pokombinować nad własnym castem na R. T.
dostatecznie długo, by wiedzieć, że są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez słów,

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 21 lut 2015, o 09:57

Zellis, powiem szczerze, że jakbym takich wieśniaków spotykała na swojej drodze to byłoby mi specjalnie przykro. xP
Rhaegar to chyba lalkowaty i chucherkowaty nawet być nie może, skoro był dobrym/bardzo dobrym rycerzem i rycerzem turniejowym, no jakąś masę do tego trzeba mieć.

Jako fancast na Regała też się często Heath Ledger pojawia, ale też nie jestem przekonana. Rhaegar powinien mieć dla mnie jednak jakąś taką egzotyczną urodę.

BTW, w sumie może Lee Pace by się nadawał. xP Tylko coś mu z tymi brwiami należałoby zrobić.
Obrazek

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 21 lut 2015, o 10:23

Lee Pace jest już IDEALNYM Stannisem z czasów rebelii. Nie może być castowany na nikogo innego, a tym bardziej nie wolno robić nic z jego brwiami @happy ;)

Rudbekia
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Rudbekia » 21 lut 2015, o 10:50

Zgadzam się z Magdą21, Pace jest już Stannisem, a jego brwi są nietykalne. ;) Aczkolwiek, jak tak patrzę na niego w tej czarnej zbroi z BoFA:

Obrazek

nieraz łapię się na tym, że go w wyobraźni przerabiam na Targaryena. Uprościć zbroję, dodać czerwonego smoka na piersi i czerwony płaszcz, zmienić diadem i będzie Targ jak się patrzy, któryś z tych walecznych. ;)
"All beauty must die."

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 21 lut 2015, o 15:42

Alveaner, ale kiedy we Wzgórzu Nadziei koszmarnie oszpecili Hunnama. Grał tam takiego mega wrednego albinosa. Najlepiej że przez 3/4 filmu go nie poznałam...i się zastanawiałam gdzie kurde ten Charlie bo nigdzie go nie widzę, a miał grać :lol: A jak się pokapowałam to koparami opadła i takie no nie wierzu niech zmierzu. :lol:

Rhaegar to chyba lalkowaty i chucherkowaty nawet być nie może, skoro był dobrym/bardzo dobrym rycerzem i rycerzem turniejowym, no jakąś masę do tego trzeba mieć.

BTW, w sumie może Lee Pace by się nadawał. xP

Zabawne bo właśnie Pace w roli Thrandka wydaje mi się uosobieniem "lalkowatości" :lol: No bardziej już nie można lalkowym być^^.

Vivien, Heughan to miał być mój "powód" kontynuowania Outlandera bo z tego serialu jego postać ( jak i on sam) mi się najbardziej podobała. 8) ( Koniec końców jednak zarzuciłam bo niby fajne ale zabrakło mi czegoś. ) A główna bohaterka straasznie mnie irytowała, następna perfekcyjna na którą każdy leci :wink:

Il Biondo!!! Ty wiesz że po ŚliO i trafieniu na tę graficzkę miałam to samo skojarzenie, NO THOR JAK NIC!! Ale ostatecznie stwierdziłam że daleko mu do mojego wyobrażenia Rhaegara... :mrgreen:

A na Baelora Błogosławionego wybrałabym tego pana, za czasów Mortal Kombat kojarzony bardziej, teraz to tato Dexa:

Obrazek

James Remar.

Ewentualnie pasowałby mi jeszcze na Aegona Zdobywcę.

I Daaria obecnego ( sorry nie mogę na niego paczeć, nie pasuje mi aktor ni w ząb złoty^^ ) wymieniłabym na Theo Hutchcrafta z zespołu Hurts.

Obrazek

Tylko perukę fioletową i voila! :mrgreen:
'Exactly. Just a slave.'

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 21 lut 2015, o 15:52

Magda21 pisze:Lee Pace jest już IDEALNYM Stannisem z czasów rebelii. Nie może być castowany na nikogo innego, a tym bardziej nie wolno robić nic z jego brwiami @happy ;)

Rudbekia pisze:Zgadzam się z Magdą21, Pace jest już Stannisem, a jego brwi są nietykalne. ;)

:')

Dokładnie tak, dziewczyny. Lee jest Stannisem. Razem ze swoimi brwiami. Poza tym moim zdaniem jako Thrandy wygląda dość... No powiedzmy, że o wiele lepiej byłoby go zobaczyć w innej roli niż elfowaty arystokrata - a większość Targaryenów ma to do siebie, że wpisują się w ten stereotyp. :P

Co do Thora-Rhaegara... Wiecie, no niby tak jest, że Rhaegar powinien być ideałem, ale z drugiej strony Hemsworth ma taką swojską(wiejską xD) i sympatyczną twarz. Myślę, że potrafiłby oddać tę lepszą stronę Regała, coś więcej niż po prostu wyniosły przystojniak.

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 21 lut 2015, o 15:54

BTW, ja ostatnio oglądam Outlandera i na Sama Heughana się napatrzeć nie mogę. *.*
W związku z tym gdzieś bym go obsadziła, tylko nie wiem gdzie. xP Na Robba trochę za stary, a w sumie w PLiO mało rudzielców, ale co tam, dla takiego miejsce by się znalazło. ;)

Może młody Gryf Connington?

Mój Loras:
Obrazek
Aaron Taylor-Johnson

Obrazek

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 21 lut 2015, o 16:34

Razem ze swoimi brwiami. Poza tym moim zdaniem jako Thrandy wygląda dość... No powiedzmy, że o wiele lepiej byłoby go zobaczyć w innej roli niż elfowaty arystokrata - a większość Targaryenów ma to do siebie, że wpisują się w ten stereotyp. :P

Wygląda po prostu okropnie. ;) Mało kto, albo i nikt, jak jest naturalnie brunetem dobrze będzie wyglądał jak go sprowadzą do platynowego blondu
Ale charakteryzacja na Rhaegara jak znalazł. xP

Aaron Taylor-Johnson

Na tego to mi się agresja włącza jak na niego patrzę i bym go wywaliła prawie ze wszystkich filmów w jakich gra. ;)

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 21 lut 2015, o 17:22

Na tego to mi się agresja włącza jak na niego patrzę

O :o , mam to samo po "Annie Kareninie" jak mi Wolińskiego, (tfu Wrońskiego co ja bredzę) spiepsył :evil: No myślałam że krzywdę chłopu zrobię...

Moja wymarzona Shiera Seastar ( choć jej graficzkę z ŚliO wprost wielbię @serducho ) to albo:

Obrazek

Zero zaskoczenia pewnie :^^: albo Rita Hayworth i jej look z "The Lady from Shanghai":

Obrazek

Piękna jak księżyc w pełni. :mrgreen:

A na Arianne młoda Rai:

Obrazek

Taka misska świata i okolic :mrgreen:
'Exactly. Just a slave.'

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 22 lut 2015, o 16:02

Sądzę, że znalazłam Sarellę:

Sonequa Martin-Green

Obrazek
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 4 mar 2015, o 21:12

Tak sobie siadłam na filmwebie i zaczęłam przeglądać aktorki z roczników '85-'95, przede wszystkim poszukując tej najlepiej oddającej moje wyobrażenie Arianne. I znalazłam, nawet w bardzo dogodnym wieku :> Przerobiłam trochę jedno z jej zdjęć i efekt jest taki:
Obrazek
Pheobe Tonkin

Wygląda na młodą dziewczynę po dwudziestce, a nie taką koło trzydziestki. Co najśmieszniejsze, kiedyś oglądałam jeden dupny serial z jej udziałem, gdzie była syrenką :') Kto by pomyślał, że akurat ona mi przypasi x)

Przypadkiem znalazłam też aktorkę, która nadałaby się imo na Sansę :P Jest za stara, wiadomo (25), ale na zdjęciu wygląda super, młodo i dziewczęco. Też letko przerobiłam.
Obrazek
Imogen Poots

Tej z kolei nie widziałam w żadnej roli, ale ma ciekawą przypadłość, mianowicie wygląda 100 razy lepiej bez tapety niż w. Niespotykane, a jednak.

Tak wyszło, że znalazłam akurat Arianne i akurat Sansę, aż szukałam kogoś trzeciego dla zrównoważenia :lol: Ale nie ma co castować na siłę. Jak doznam jakiegoś olśnienia, to wstawię innym razem ;)

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 8 mar 2015, o 16:52

Obrazek
Cersei w najlepszych latach :-) Blake Lively

Obrazek
Dorosła Arya - Marion Cotillard

Obrazek
Rickon Stark - 20 lat póżniej :-) (Jamie Dornan [proszę nie patrzeć przez pryzmat 50TG])

Obrazek

Fhurrr
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Fhurrr » 8 mar 2015, o 23:57

Oglądałem ostatnio Byzantium i przyszła mi do głowy panna Saoirse Ronan jako nasza Sansa:

Obrazek

i Clive Standen jako Connington, albo i Renly:
Obrazek

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 16 mar 2015, o 15:16

Ja ostatnio wpadłem na szatański pomysł i w roli Eurona obsadziłbym Zlatana. Mimo, że piłkarz to talent prze kamerami ma:
http://sport.wp.pl/kat,1748,title,Ibrah ... omosc.html

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 12 kwie 2015, o 17:42

Obrazek
Imogen Poots jako Shiera Seastar. Aktorka nie jest "cukierkową" pięknością, ale ma coś magnetycznego w sobie. W jasnych włosach i brwiach jest jej do twarzy :-)

Obrazek

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 28 kwie 2015, o 20:32

Właśnie obejrzał kolejny odc. OUT i zobaczyła śliczną dziewczynkę, która gra małą Cruellę - w tych platynowych włosach skojarzyła mi się bezsprzecznie z małą Dany, której Viserys czytał bajki...

Obrazek
Milli Wilkinson - dla mnie Daenerys jako dziecko :-)

Obrazek

Il Biondo
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Il Biondo » 28 kwie 2015, o 20:40

Tak sobie oglądam Black Sails i stwierdzam, że kapitan Flint, tj. Toby Stephens nadałby się w sumie na JonCona. To przez rude włosy i statki...

Obrazek

Obrazek

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 29 kwie 2015, o 22:41

Il Twój wybór stał się moim wyborem - obojętnie kogo miałby zagrać :-) @serducho

Obrazek
Kit jest "moim" Jonem od początku, bo zaczynałam od serialu, ale jeśli miałabym się kierować opisem z książki to Logan Lerman jest wykapanym Snow z kart powieści :-)

Obrazek

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 1 cze 2015, o 16:45

Jako, że ruszyły catingi do sezonu 6 stwierdziła, że czas odświeżyć temat :-)

W Internetach można przeczytać, że poszukuje się:
Groźnego pirata koło 50-tki, którego łupieżcza działalność na morzach stała się legendarna. Pirat jest kuty na cztery nogi, nieobliczalny i niewzruszony ludzkim cierpieniem. Spekuluje się, że może to być Euron Greyjoy, wujek Theona. Być może należałoby się zatem spodziewać powrotu na Pyke, rodzinną wyspę Theona. W opisie mowa o znaczącej roli.

Kolejny wątek będzie dotyczył 60-letniego dowódcy wojska z Westeros, człowieka, dla którego liczy się przede wszystkim dyscyplina i posłuszeństwo nie tylko podwładnych, ale także własnej rodziny. Tu również zanosi się na sporą partię. Może chodzić o Randylla Tarly'ego, ojca Sama, który przypadkiem był wzmiankowany kilka odcinków temu przez Stannisa.

Poszukiwani są też odtwórcy roli matki, siostry i brata. Jeśli spekulacje są trafione, może chodzić o rodzeństwo Sama Tarly'ego. Ten wątek zdaje się wciąż rozwijać i być może zajmie jedno z centralnych miejsc w 6. sezonie Gry o tron.

Kolejny bohater określany jest mianem duchownego, który porzucił wojnę dla Boga. Poszukuje się także odtwórczyni roli wędrownej aktorki, podróżującej wraz z trupą teatralną, pięknej kapłanki, zaciętego wojownika oraz trojga chłopców. Jedno z dzieci ma być wyrośnięte ponad wiek i mieć zielone oczy. Tu znów fani obstawiają, że może chodzić o retrospekcje z młodości Neda Starka, w którego w 1. sezonie wcielał się zielonooki Sean Bean.

Źródło: pudelek.pl

Moja propozycja dla potencjalnego ojca Sama:
Obrazek
Lord Tarly, czyli Peter Mullan.

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 27 cze 2015, o 10:06

Lord Tarly, czyli Peter Mullan.

Myślę że będzie pasował ;)

Co do castów na 6 sezon...

Spoiler:

Ale bym miała radochę jakby dali w tej roli Sama Haughan'a. @serducho

Obrazek

Powód dla którego potrafiłam jakoś wytrzymać przezajedwabistość bohaterki "Outlandera"...Tą razą móglby sobie pograć jakąś wredotę. :lol:

A w roli Daerona I znanego jako Młodego Smoka widziałabym kogoś z naszego rodzimego podwórka, niejakiego Jakuba Gierszała :

Obrazek
'Exactly. Just a slave.'

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 2 lip 2015, o 16:09

Patrzę na fancasty do roli Wroniego Oka i ewidentnie widać, że przy wyborach aktorów kierujemy się książkowym pierwowzorem :-) Jednak, jak widać po Alfiem spece od castingów w GoT mają inne spojrzenie na "urodę" Greyjoyów :-) Dlatego zaproponuję aktora bardziej serialowym stylu:
Obrazek
Maxton Gig Beesley Jr. jako Euron Greyjoy

Obrazek

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 2 lip 2015, o 19:07

Nan, Beesley nawet by pasował na serialowego Greyjoya, ale IMO raczej na kogoś z pokolenia Theona niż brata Balona... na oko jest przynajmniej z 15 lat za młody... O, ale Google twierdzą, że ma już 44 lata, a na innych zdjęciach wygląda dojrzalej. Może być. ;)

E: Ależ przecież ja napisałam, że ma 44 lata, czyż nie? ;)
Skrytoczytaczka

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 2 lip 2015, o 19:28

Wg. fimwebu ma 44 lata więc chyba to nie bardzo pokolenie Theona. xD
Ale jako Wronie Oko mi się średnio widzi szczerze mówiąc.

Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „PLiO serial”