Śmieszne

Różnorakie zabawy, turnieje wiedzy wszelakiej, "gdybologia" stosowana itp ;).
Naliczanie postów w tym dziale jest wyłączone.

Moderator: Nocna Straż

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Re: Śmieszne

Postautor: Nan » 16 gru 2014, o 11:23

Obrazek
Father of Raptors
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Alveaner
Poziom 11
Awatar użytkownika

Postautor: Alveaner » 16 gru 2014, o 13:40

Znaczy rozumiem znalazł się kolejny mąż dla Danki? xP
Draco dormiens nunquam titillandus.

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 17 gru 2014, o 09:35

Obrazek

Najpiękniejsze w świecie :-) Joriel wygrywa wszystko hehe

Obrazek

bloomsbury
Poziom 2

Postautor: bloomsbury » 18 gru 2014, o 19:40

Obrazek
Amelia: 12 lat i 4 psychiatrów.
Doktor: Czterech?
Amelia: Ciągle ich gryzłam.
Doktor: Dlaczego?
Amelia: Mówili, że nie istniejesz.

Doctor Who, 05x01 The Eleventh Hour

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 22 gru 2014, o 17:10

śmiechłam. książka zamiast głowy @serducho

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 26 gru 2014, o 14:02

Madziu, genialne to, też kwiczę :lol: tak samo z księżniczek, faktycznie Jorielka najpiękniejsza :lol: :lol:

Nie wiem w sumie czy to jest śmieszne, powiedziałabym że raczej rozwalające :mrgreen: , w każdym razie ja musiałam zbierać szczenę z podłogi...Myślę że każdy kto ogląda(ł) GoT i Once Upon a Time ten wie o co kaman. Bo żeby Rumpelsnitzkin czyli (oczywiście Robert Carlyle) całował się z Paluszkiem (Gillen oczywiście, nawet nie wiedziałam że to był jego pierwszy kiss ekranowy^^) no tego to w kinie nie grali... :lol: dodatkowym smaczkiem ( co ja dziś z tymi smaczkami) są bezcenne komenty userów pod filmikiem:

if only varys knew about this XD

So Littlefinger used to be Rumpelstiltskin's bitch. Makes perfect sense now.

Kwiczałam ze śmiechu z tych tekstów :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=xH1dfyzWR6s
'...he's just a slave to his emotions. It's obvious...'
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.
PetSanONLY @serducho TEAM LF @kwiatuszekTEAM ANI&KYLO

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 6 sty 2015, o 15:44

Obrazek
Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder.
[glow=red]AJPK[/glow] Obrazek

Robin Blackett
Duch
Awatar użytkownika

Postautor: Robin Blackett » 13 sty 2015, o 15:22

Zły? - być może. Dobry? - a czemu?                                                             Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
Nie tak wiele znów pychy we mnie.                                                            A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Jacek Kaczmarski, Warchoł, 14.1.1993

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 14 sty 2015, o 12:21

Obrazek

Ech, mieć taką w porftelu... :mrgreen:
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.

Arthur
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Arthur » 18 sty 2015, o 00:19

Byłam o krok od wyrobienia sobie karty z takim obrazkiem :D
It appears the Lord of Light has plans for this one...

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 18 sty 2015, o 00:41

:mrgreen: Arthur, i jaka to by była radocha używać takiej.

A tu Crack przez który autentycznie poryczałam się ze śmiechu i to nieraz :lol: Chyba jeden z najlepszych jaki oglądałam...

https://www.youtube.com/watch?v=IjffTILf5nU

Przez Dany za drugim jej wejściem to już w ogóle, nie wyrabiałam. :lol:
'Exactly. Just a slave.'

Arthur
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Arthur » 18 sty 2015, o 00:53

Prawda? Byłam gotowa każde pieniądze za to dać, ale niestety bank nie robił kart z własnymi grafikami :C

Haha, piękne od samego początku :D
It appears the Lord of Light has plans for this one...

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 18 sty 2015, o 14:57

Obrazek

obrazek oddajacy stosunek D&D do postaci
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

kukowsky
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: kukowsky » 24 sty 2015, o 00:30

Podrzucam dla zbadania opinii, uwaga wulgaryzmy:

MÓJ STARY TO FANATYK "PLiO", cz. 1:

Mój stary to fanatyk „Pieśni Lodu i Ognia”. Pół mieszkania zaj***ne gadżetami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi figurkę czy inne gówno i trzeba kupować nowe bo przecież nie może być zniszczone. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takiej wyprawie po nerdshopach. Tydzień temu podszedłem na jakiś losowy podryw do babki z szkoły jak mnie tylko zobaczyła to od nerdów zezwała xD bo myślała, że taki ze mnie pojeb jak ojciec.
Druga połowa mieszkania zaj***na wydaniami z Zysku, serialowymi, zagranicznymi xD itp. Regularnie ojciec robi objazd po wszystkich konwentach w Polsce, żeby wziąć udział w każdym martinowskim panelu dyskusyjnym. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych wyjazdach ale teraz nie dosyć, że na nie jeździ to jeszcze siedzi na jakichś forach dla miłośników PLiO i kręci gównoburze z innymi nerdami o najlepsze postacie itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu Stannis to fanatyk albo Arianne to głupia urwa. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę CZARNOKSIĘŻNIK, za naj***nie 10k postów."
Jak jest konwent to co każdy zapie**ala na panel. Od jakichś 5 lat co weekend słucham jego przemyśleń a ojciec pie**oli o zaletach czytania tego opasłego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że z PLiO się nauczyłem bo fabuła dobrze skonstruowana i mózg mi lepiej pracuje.
Co konwent budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują czytając program, komentując nowe gadżety itd.
Przy jedzeniu zawsze pie**oli o PLiO i za każdym razem temat schodzi w końcu na wymysły Dedeków, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr za mało postaci wprowadzajo tylko zmieniajo hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Świat Lodu i Ognia żeby się uspokoić.
W tym roku sam sobie kupił na święta hełm Ogara. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i założył na ten pusty czerep. Ubrał się w jakąś zbiorę z konwentu dla średniowiecza i siedział cały dzień w tym szajsie na środku mieszkania. Obiad (kurczak) też w tym jadł [cool][cześć]
Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkie wydania plio w polsce to bym wziął i wypie**olił.
Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na konwent w drodze wyjątku. Super prezent k***o.
Pojechaliśmy gdzieś wp*zdu daleko, dochodzimy na miejsce a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył całe książki z fiszkami i siedzimy na panelu i patrzymy na dziwoków z mikrofonami. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem ipoda to mnie ojciec pie**olną książką po głowie, że ludzie obok słyszą muzykę z moich słuchawek i się irytujo. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo mikrofon słabo ciągnie i mu zagłuszam i nic nie słyszy. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na gościa jak w jakimś j***nym parlamencie. Urodziny mam w sierpniu więc jeszcze do tego było gorąco jak sam sk***ysyn i dupa mi się pociła. W pewnym momencie ojciec zabrał w końcu głos i pieprzył dobre dwie godziny gunwoburze i cytatami napieprzał. Wytłumaczył mi, że trzeba z innymi kopie skruszyć bo inaczej konwent niezaliczony.
Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym jeździ na konwenty. Kiedyś towarzyszem wypraw konwentowych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszuli w kratę. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kompot. Najebali się i oczywiście cały czas gadali o książkach martina i dedekach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Stannis czy Aegon.
>WEŹ MNIE NIE Wk***IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁBYŚ TAKIEGO MŁOKOSA NA TRONIE? VARYS COŚ MU POWIE I POSŁUCHA! RZĄDY EUNUCHA!
>k***A TADEK AEGON MA PO SWOJEJ STRONIE ZŁOTO KOMPANIE, TWÓJ STANNIS TO MU MOŻE NASKOCZYĆ
>CO TY MI O SZANSACH pie**olISZ JAK LEDWO LICZEBNOŚC ARMII POTRAFISZ OGARNĄĆ. STANNIS TO JEST KRÓL WESTEROS JAK KORWIN JEST KRUL POLSKI
No i aż się zaczeli nak***iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
>I bardzo k***a dobrze
Tak go za tego Aegona znienawidził.
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Dedekach. Stali się oni kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych sk***ysynach dedekach powiedzieć. Wiadomości niezwiązane z Plio też przestał czytać bo miał ból dupy, że o Martinie ani wymysłach dedeków nic się nie pisze.

C. D. N.
Moje strony poświęcone słowiańskiej kulturze: blog, fanpage.

abundzu
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: abundzu » 24 sty 2015, o 00:48

ta koszula w kratę... jakbym o sobie czytała.

Piekne, Kamil :')
I am become Death, the destroyer of worlds.

KRWI

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 24 sty 2015, o 02:37

Kamilu, niechże Cię uścisnę! :D :D :D Kocham historię o fanatyku wędkarstwa, a to już druga przeróbka jaką znam z PLiO :D WSPANIAŁE.
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Maegi
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Maegi » 24 sty 2015, o 10:32

Oby ta historia miała jakiś happy end. @:D <gryzesiewjezyk> @giggle Nawiązania do życia takiego fanatyka jak ja z rozczuleniem znajduję, ale żeby nie było tak słodko to i szpilę może w ciągu dalszym dołożyć kof kof kof fejkkonta kof kof kof kof kof @smoking Aż zatęskniłam za jakimś konwentem. @sight
Obrazek The dragons know. Do you?

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 25 sty 2015, o 18:57

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:D

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 26 sty 2015, o 17:39

Ech to niby ma być śmieszne, ale ja nic nie poradzę że widzę tu manipulację w tym podsumowanku :lol: Bo imo płytkie, wydumane i krótkowzroczne są te rozważania po lewej stronie o Sansiaku.
Widać kto ma sympatię u autora pracy a kto wręcz przeciwnie. :wink:

To że kogoś "brzuszek boli" to często fizjologiczna oznaka przeżywania stresu...

Paraduje w kieckach zamordowanej ciotki

A w czym miała chodzić, Baelish miał jej swoje ciuchy pożyczać czy jak? :lol:
Btw, 9 letnia ludzka zabójczyni jest totalnie niewiarygodna jako postać.
Można być Zosią Samosią ale bez przesady.
Nevermind.

PetSanowe nawiązanie do Krainy Lodu, a że ta kreskówka zawsze mnie rozbawia to to tyż musiało:mrgreen:

Obrazek
'Exactly. Just a slave.'

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 27 sty 2015, o 16:59

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 31 sty 2015, o 11:32

Nie wiem czemu ale wulgaryzmy w ustach Tywina to coś co mnie totalnie śmieszy, nawet bardziej niż odpowiedź synalka :lol:

Obrazek

Aidan się byczy u pingwinków, rozwaliło mnie to heheh.

Tu jak dostał niechcący gonga w nos, upss, musiało boleć, ale tak bywa jak się koleżanek z planu głupocizny trzymają eheh :mrgreen:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

A, i jeszcze śliczna Drew Barrymore ze swoimi słodkimi "Smoczusiami" :lol:

Obrazek
'Exactly. Just a slave.'

Żółwik Estermont
żółwik
Awatar użytkownika

Postautor: Żółwik Estermont » 3 lut 2015, o 22:59

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 4 lut 2015, o 20:32

Obrazek

Lord Beric Dondarrion i LSH pozdrawiają ;-)

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 12 lut 2015, o 16:31

Wujek Davos :-D
Obrazek

Obrazek

paragraf225
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: paragraf225 » 15 lut 2015, o 11:05

Nie bardzo wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj jako "ogólną" ciekawostkę.

Od kilku lat zaglądam na stronę "mapowych" quizów (Geography map games), na której wczoraj odkryłem też kartograficzną minigrę poświęconą Westeros i Essos. Szkoda, że zamków nie ma trochę więcej, żeby zwiększyć poziom trudności, ale wciąga!

http://www.geography-map-games.com/geography-games-Game-of-Thrones-Essos-and-Westeros-_pageid290.html
Chroń tę leszczynę, co wciąż od nowa - Prostuje się zajadła,
Trzeba by cały las wykarczować - Żeby padła..
RPA @sun & Wina Starków @rootbeer Obrazek
They see me hikin'. They hatin'.

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 15 lut 2015, o 20:06

https://www.youtube.com/watch?v=vZY5bxP ... HWs5cLbsS9 " onclick="window.open(this.href);return false;

Rozwala system :-)

https://www.youtube.com/watch?v=0SxFcELvt-4

Obsada w krzywym zwierciadle :-)

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 19 lut 2015, o 17:30

Przedrzeźniacz, przez Theodena ryczę ze śmiechu, dobre dobre :lol: :lol:

A to mnie poskładało ostatnio...

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

czyli edycja walentynkowa w stylu GoT :twisted: :mrgreen:
'Exactly. Just a slave.'

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 21 lut 2015, o 22:07

http://asoiaf.westeros.org/index.php/to ... yet/page-3

Shipy na westeros.org czasami bywają delikatnie dziwne, ale "Littlewina" jeszcze chyba nie grali. :D Jak ktoś nie chce szukać, to wrzucam gotowy tekst, dosłownie rozwalający

Lord Tywin, I have always admired you from afar... I have been looking forward to the day when we could... work... together." Petyr said as he approached Lord Tywin, his footsteps echoing through the hall of a hundred hearths, until they became one with crackles of the flames within.

"Dispense with the pleasantries lord baelish. We both know what you want...." Lord Tywin looked up, setting his quill aside, in favor of a sterner object, the hint of a grin shaped upon his lips. "And we both know what I want."

"And what do you want... my lord?" Petyr quizzed, the fires dancing passionately in his eyes.

"You say that as if you don't already know."

Tywin stood, staunch and upright, tracing each step to lord Baelish, with all the grace of the lion. With his arms he took him up and swung him onto the table, casting everything else aside. His breeches loosened and fell swiftly to the floor.
"My my..." Petyr gasped, his face alive with astonishment. "Now I know why they call you the lord of the Rock!"
"Give me what I want." Tywin ordered as he pushed Baelish down onto the table.
"You never did say..." Petyr giggled like a maid at play.
"Take me!" He growled, the spirit of lion awakening within him. "Make me one of your whores!"
Tywin did not take his regular supper that night. A little Weasel had heard that lord Tywin had found a new dish to dine upon.

Symphio
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Symphio » 24 lut 2015, o 19:45

Świetne jest :D

Obrazek

Przedrzeźniacz
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: Przedrzeźniacz » 25 lut 2015, o 23:15

Obrazek

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 5 mar 2015, o 22:03

Obrazek

Obrazek

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 9 mar 2015, o 18:55

Przedrzeźniacz, kwiczę z tej historyjki (ale sziperką LF'a z Tywinem nie zostanę, mimo wszystko^^) i z kartki Jaimiego :lol: :lol:

Znalezione na tumblrze. Aidan (czyli LF) i Tobias Menzes (czyli Edmure) jako Paweł i Gaweł eheheh. Strasznie pocieszni moim zdaniem. :mrgreen:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Nie mogę z nich, mam straszny z nich tu polew a najbardziej z tego jak Aidan trzaska Tobiasa tą sztuczną palmą :lol: no kwik że śmiechu, wiem to głupie ale co poradzę ^^
'Exactly. Just a slave.'

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 9 mar 2015, o 23:16

Po wypuszczeniu nowego trailera Internet nie oszczędza Danki. :D

[img=center]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/11025646_1803091213250332_8920508157420448754_n.jpg?oh=99fc5bc80c54d9433d516326d1b33442&oe=558A748E&__gda__=1433708814_e2346ab0eda0c1669d8b1544f044d9b9[/img]

Nicu
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Nicu » 11 mar 2015, o 18:42

When fandoms collide :D
Obrazek
"Pieśń Lodu i Ognia" to recital. Aerys i Roose Bolton przyglądają się jak ich synowie, Rhaegar i Domeric, grają na harfach.
Obrazek

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 13 mar 2015, o 16:16

Lord Beric nie zawodzi :D

Obrazek
Obrazek
Let's see who'll be taller.
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

fiu*
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: fiu* » 14 mar 2015, o 09:45

Obrazek

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 14 mar 2015, o 22:43

Gdzieś w czeluściach internetu, może na "wiki_westeros_leaks" pojawiły się takie dwa komplety korespondencji:

Pierwszy komplet
Dear Stannis,

You Suck. Seriously. F**k you.

-Renly

Odpowiedź:

From:[email protected]

To:[email protected]

Re: Sucking and fucking

Re: "You Suck."
You must have me confused with Loras Tyrell.

Re: "F**k you"
No thanks. Again, you must have me confused with Loras.

P.S.-- I heard your new wife was a maid. And in your bed, she's like to die that way.

See you later tonight, when the sun goes down.

Stannis

Pierwszy list z drugiego kompletu jest powszechnie znany,

Your false king is dead, bastard. He and all his host were smashed in seven days of battle. I have his magic sword. Tell his red whore.

Your false king's friends are dead. Their heads upon the walls of Winterfell. Come see them, bastard. Your false king lied, and so did you. You told the world you burned the King-Beyond-the-Wall. Instead you sent him to Winterfell to steal my bride from me.

I will have my bride back. If you want Mance Rayder back, come and get him. I have him in a cage for all the north to see, proof of your lies. The cage is cold, but I have made him a warm cloak from the skins of the six whores who came with him to Winterfell.

I want my bride back. I want the false king's queen. I want his daughter and his red witch. I want this wildling princess. I want his little prince, the wildling babe. And I want my Reek. Send them to me, bastard, and I will not trouble you or your black crows. Keep them from me, and I will cut out your bastard's heart and eat it.

Ramsay Bolton, Trueborn Lord of Winterfell.

Choć mało znany jest fakt, że za pierwszym razem kruk pomylił adresata i Ramsay dostał taką odpowiedź:

Dear Ramsay Snow,

I am about as dead as you are trueborn.

Regards,
Stanny-B
"Laws should be made of iron, not of pudding."
"Prawdziwa wolność, to jest żyć według praw i nic ani nie czynić, ani nie zamyślać przeciwko nim"
(Wawrzyniec Goślicki, O senatorze doskonałym księgi dwie, 1568)

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 17 mar 2015, o 00:05

Obrazek
Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Merry Brandybuck
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Merry Brandybuck » 21 mar 2015, o 15:05

Obrazek

Kit chyba natychmiast pożałował tego, co powiedział :D
Obrazek
TEN WYŻSZY HOBBIT!
"There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing Meriadok says to Death: 'Take Pippin. He is shorter than me.'."

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 23 mar 2015, o 00:14

Tuk, zaczepiste i pasuje do każdego charakteru idealnie :lol:

A ja mam takie tam...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rozwaliły mnie :lol: :lol:

A to już w ogóle:

[bbvideo=560,340]https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/3D2B72A97E1176041446130753536_31066acffb0.1.5.11000698084328559567.mp4?versionId=rXq9x67gNcKXMqJZtElNQjajbOfmgy7X[/bbvideo]

:lol: :lol:
'Exactly. Just a slave.'

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 27 mar 2015, o 01:15

Snoop of House Dogg, First of His Name, King of the Andals... :)

Obrazek
Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Cecylio
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Cecylio » 27 mar 2015, o 17:10

http://www.gram.pl/news/2015/03/27/pows ... tron.shtml

Ktoś się chyba pospieszył z Prima Aprilis :D

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 28 mar 2015, o 21:45

Bo Nicolas nigdy się nie znudzi :)

Obrazek
Królowa Nicolas Targaryen :D

Obrazek
Klatka Smoków

Obrazek
Tyrion Cageyster z Trantym <3

Obrazek
Khal Cage/Nic Drogo :)

Obrazek
The Nic, Who Lost The Cage

Obrazek
Eddard Cage

Obrazek
Cage of Thrones

Obrazek
Znowu Danka :D

A oto przeróżne postacie z fryzurą Kim Jong-Una :D
Obrazek

Jon Snow kontra rzeczywistość
[bbvideo=560,340]https://www.youtube.com/watch?v=BabsgCQhpu4&feature=youtu.be[/bbvideo]
Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 8 kwie 2015, o 00:06

Z góry uprzedzam, że fani Daenerys mogą się poczuć urażeni, ale dla mnie to jest śmieszne (link, bo zdjęcia z facebooka nie wchodzą):
https://www.facebook.com/StannisBarathe ... e=1&theate

"Mają wybór. Mogą żyć w moim nowym świecie, albo mogą umrzeć w swoim starym."
"Moja dziewczyna"
"Prawdziwa wolność, to jest żyć według praw i nic ani nie czynić, ani nie zamyślać przeciwko nim"

Torrhen Stark
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Torrhen Stark » 12 kwie 2015, o 12:08

Coś ciekawego:
http://www.obrazki.jeja.pl/138343,probl ... ersei.html
Najbardziej spodobał mi się pomysł z oddaniem Joffreya Innym :)
Valar morghulis

Wrathu
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Wrathu » 13 kwie 2015, o 23:24

Uwielbiam, gdy w lubianych przeze mnie komiksach internetowych pojawiają się motywy z mojego ulubionego serialu. Oto kilka przykładów:
Tak bardzo źle
Obrazek

Chata Wuja Freda
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jest jeszcze parę z tej serii.

No i jeszcze wspomnę o tym, że na Tak się dzieje, gdy tak jest też się czasem GoT przewija: http://taksiedziejegdytakjest.blogspot. ... 20o%20Tron " onclick="window.open(this.href);return false;
ObrazekObrazek
Wrathu - muzyka inna
komiks internetowy Tak się dzieje, gdy tak jest - Cała prawda o życiu w absurdalnym ujęciu
Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 14 kwie 2015, o 18:02

Co do pierwszego
Spoiler:
odcinka 5. sezonu :D
Obrazek
Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 16 kwie 2015, o 11:17

Dwa żarty w sumie do 1 odcinka:
https://www.facebook.com/TeamStannis/ph ... 93/?type=1
"Czy ktoś jeszcze ma ochotę robić sobie żarty z ubioru Stannisa?"

https://www.facebook.com/HipsterHodor/p ... 86/?type=1
komentarz niepotrzebny...

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 16 kwie 2015, o 21:48

Nettles, drugie od Hodora świetne :)

Ja zostawiam to od fejsbukowego Paluszka:

I odcinek 5 sezonu, uwaga!

Spoiler:

GLEBŁAM. :lol: :lol:

A tu takie cudne że weź @serducho :lol: :lol: też chichrałam się hehe.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
'Exactly. Just a slave.'

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 16 kwie 2015, o 22:52

Dzięki, taki uroczy Petyr dla ciebie:
https://www.facebook.com/Samwell.Tarly. ... =1&theater

"Chaos to drabina, Sanso. Więc powinnaś się wspinać przede mną bym mógł mieć na ciebie oko" :D

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Quizy i zabawy”