Wiesz, że oglądasz/czytasz za dużo GoT, gdy...

Różnorakie zabawy, turnieje wiedzy wszelakiej, "gdybologia" stosowana itp ;).
Naliczanie postów w tym dziale jest wyłączone.

Moderator: Nocna Straż

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Re: Wiesz, że oglądasz/czytasz za dużo GoT, gdy...

Postautor: Bzhydack » 18 maja 2015, o 18:00

Nan, u mnie w domu się pija te herbaty. Zawsze mam takie skojarzenie :D
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Alyss
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Alyss » 18 maja 2015, o 21:51

Wiesz, że oglądasz/czytasz za dużo GoT, gdy widzisz na płynie do kąpieli nazwę 'Cashmere' a czytasz 'Castamere'. :D
"Brak wiary w siebie jest jak choroba. Jeśli tracisz panowanie nad nim, twoje wątpliwości stają się chorobą.”
Va’esse deireádh aep eigean…

Tanatos
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Tanatos » 23 maja 2015, o 21:30

Wiesz, że czytasz/oglądasz za dużo PLiO gdy:
-śpiewasz Deszcze Castamere pod prysznicem
- gdy trzymasz zestaw pochodni na wypadek inwazji Innych
-nie płacisz złotym bo mężczyzna może płacić tylko żelazem
-gdy widzisz że był przymrozek zastanawiasz się gdzie ukryli się Inni
-pytasz sprzedawce noży czy ma może noże Valyriańskiej stali
-pytasz się barmana czy ma ale
-pytasz się barmana czy ma dornijskie wina
-wiesz gdzie wysyła się kurwy
-rozpoczynając mecz w cs drzesz się przez mikrofon Valar Morghulis
-cieszysz się jak ci ktoś odpowie Valar Dothaheris
-drzesz się dracarys rzucając mołotowa w cs
-jak ktoś w niego wejdzie i go dobijesz drzesz sie fire and blood
-jedząc dziczyznę zastanawiasz się nad losem Roberta
-na weselu pytasz się zespołu czy zagrają deszcze Castamere
-kiedy czegoś nie zrozumiałeś mówisz hodor
-boisz że zdradzi cię straż miejska
-pytasz się strażnika miejskego co u Slynta
- kiedy musisz gdzieś po ciemku przejść mówisz sobie spokojnie jestem światłem w ciemności
-zawsze nosisz zapałki/zapalniczke/krzemień na wypadek spotkania upiorów Innych
Jak coś nowego wymyślę to dopisze.
,,Chcę tylko powiedzieć temu, kto na mnie głosuje, że z pewnością byłbym beznadziejnym lordem dowódcą, ale wszyscy pozostali kandydaci również.''
OOP OHS @knight KRWI LEW Obrazek

lymphia
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: lymphia » 22 cze 2015, o 15:01

Wiesz, że czytasz/oglądasz za dużo PLiO gdy zaczynasz używać imion bohaterów jako wskaźnik w skalach, np. "Jak bardzo kochasz swoją siostrę w skali od 1 do Jamie Lannister?"

Wiesz, że czytasz/oglądasz za dużo PLiO gdy słyszysz w serialach/filmach "Night is dark" i dopowiadasz "and full of terrors".

Wiesz, że czytasz/oglądasz za dużo PLiO gdy zaczynasz podśpiewywać "Rains of Castamere", gdy ktoś Ci powie albo zrobi coś wrednego.

Swoją drogą wszelkie poparzenia i powtarzanie za każdym razem fire cannot kill a dragon to historia mojego życia :D
~Gdy nam zależy,[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=40]TeamDragons
Pokonamy noc, pokonamy demona, bo mamy moc,
[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=16][glow=red]"Fire cannot kill a DRAGON"[/glow]
to ona była przeznaczona nam[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=19]OOP|TeamWolves

Nuell
Poziom 1

Postautor: Nuell » 22 cze 2015, o 19:56

Gdy ciemną nocą idziesz na spacer ze swoim wilkorem (psem, chciałem rzec), a on nagle zatrzymuje się, podejrzanie węsząc w powietrzu i wpatrując w kołysaną wiatrem trawę, a ty nie widząc dalej niż na pięć kroków, szepczesz "Night is dark and full of terrors"

PS. "Wilkorzycę" zamierzałem nazwać Nymeria, ale się opamiętałem;)

Rudbekia
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Rudbekia » 9 lip 2015, o 20:41

Gdy trafiasz w telewizji na teledysk Sarsy i uparcie czytasz jej pseudonim jako "Sansa".
Gdy przeglądasz towary na półce w sklepie i przyłapujesz się na tym, że z absolutnie tajemniczych powodów nucisz "Deszcze Castamere" (dzisiaj mi się tak zdarzyło, nie wiem, co moja podświadomość chciała mi przekazać ;))
Gdy twój kot po raz kolejny niemożebnie cię denerwuje i grozisz mu, że jak tak dalej pójdzie, zmienisz mu imię na Joffrey.
"All beauty must die."

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 10 lip 2015, o 13:30

Kiedy czytając "Fabrykantkę aniołków" i widząc nazwisko Stark wiesz, że to się nie może skończyć dobrze :-)
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

lymphia
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: lymphia » 25 lip 2015, o 15:52

Gdy rozmawiając ze znajomym o zmianie czcionki na Windings, notorycznie czytasz Wildlings
Gdy w pracy widzisz kartony z napisem "Stark" i wiesz, że nigdy nie trafią do odbiorcy... w całości.
~Gdy nam zależy,[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=40]TeamDragons
Pokonamy noc, pokonamy demona, bo mamy moc,
[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=16][glow=red]"Fire cannot kill a DRAGON"[/glow]
to ona była przeznaczona nam[tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=30][tab=19]OOP|TeamWolves

Rudbekia
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Rudbekia » 13 wrz 2015, o 09:05

Kiedy słuchasz "Let's get back to bed, boy" (tak mnie naszło na piosenki z czasów licealnych), Sarah Connor śpiewa (właściwie melorecytuje, ale mniejsza o to): "I'm not your sister, you're not my brother/ There are so many things that we should discover" i automatycznie zaczynasz myśleć o Targach i że im by to absolutnie nie przeszkadzało.
Jeszcze mi się przypomniało, kiedy jakiś czas temu oglądałam w telewizji "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi", ówczesna dziewczyna Rona napisała na szybie "R + L" i od razu skojarzyło mi się z wiadomą teorią.
"All beauty must die."

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 13 lip 2016, o 17:40

Byłam u kuzyna na 18. Serwowali... paszteciki w cieście :-) Nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że jem jakiegoś Freya... tak czy siak były przepyszne ;)
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

whiskey
Poziom 1
Awatar użytkownika

Re:

Postautor: whiskey » 16 lip 2016, o 18:33

Żółwik Estermont pisze:
Bzhydack pisze:Gdy będąc na biegówkach pod wieczór wypatrujesz Białych Wędrowców.

Padłem :D

Ode mnie:
Kiedy podczas chrztu swojego dziecka, krzyczysz w kościele na głos: "To co jest martwe, nie może umrzeć"

Zakrztusilam się winem!

Kiedy w odpowiedzi na pytanie szefa o nadgodziny odpowiadam mu: My watch is ended.
A także kiedy do kogoś żeby przytrzymał drzwi : Hodor!

P.S. Mieszkam w UK i wierzcie mi z tymi drzwiami każdy wie o co mi chodzi XD

EDIT

Z dzisiejszego dnia, kiedy mając na myśli ognisko zamiast powiedzieć "camp fire" mówię " wild fire".
Winter is here.

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Quizy i zabawy”