Lannisterów Elokwentni Wielbiciele LEW

AJPK, AWS, FOS, FNS i... co jeszcze?

Moderator: Nocna Straż

Tanatos
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Tanatos » 22 paź 2015, o 17:51

Od dłuższego czasu planowałem utworzyć forumową grupę dla fanów Lannisterów i z okazji wyborów zdecydowałem się przejść do czynów. Lecz braknie mi kreatywnej nazwy a nie chcę jakieś miernej. Więc byłbym wdzięczny gdyby inni miłośnicy rodu Lannisterów podali swoje propozycje nazwy dla tej grupy.

A więc skoro nazwa jest do dzieła i zapraszam.

Pomysłodawca: Tanatos
Honorowe miejsce twórcy nazwy: Ayesha
Członkowie:
Noreen
Eris.
lanniswag
AraxielPussycat
lily
Ostatnio zmieniony 5 sty 2017, o 19:37 przez Tanatos, łącznie zmieniany 7 razy.
,,Chcę tylko powiedzieć temu, kto na mnie głosuje, że z pewnością byłbym beznadziejnym lordem dowódcą, ale wszyscy pozostali kandydaci również.''
OOP OHS @knight KRWI LEW Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Ayesha
Poziom 6
Awatar użytkownika

Re: Forumowa grupa dla fanów rodu Lannisterów

Postautor: Ayesha » 25 paź 2015, o 15:31

No wreszcie!!! Proszę o honorowe miejsce, :P Nad nazwą pomyślę, ale nie dziś bo padam, :P Jedne co mi teraz świta to "Złote Lwy", "Wszystko zostaje w rodzinie", "Miau?" ale to mało ambitne... :^^:

EDIT:

O mam pomysł!! "Lannisterów Elokwentni Wielbiciele" w skrócie [glow=gold]LEW[/glow] - zrobić z tym grafikę?
"Ludzie, którzy twierdzą, że są źli, zwykle nie są gorsi od reszty. To ludzi, którzy twierdzą, że są dobrzy lub w jakimś sensie lepsi od innych, należy się wystrzegać." - Gregory Maguire
LEW A+J=C&J :twisted: @fingercrossed R+L=JS :roll:

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Goszka » 25 paź 2015, o 17:48

A może po prostu zawołanie rodowe? SNR! - "Słuchajcie Naszego Ryku!" - Fani Lannisterów?
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

Tanatos
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Tanatos » 26 paź 2015, o 22:27

W sumie to zastanawiałem się na ,,Słuchajcie naszego ryku" lecz może ktoś wymyśli coś lepszego.
LEW bardzo dobry pomysł a grafika może być lecz jescze chwilę zaczekam z wyborem.
,,Chcę tylko powiedzieć temu, kto na mnie głosuje, że z pewnością byłbym beznadziejnym lordem dowódcą, ale wszyscy pozostali kandydaci również.''

Ayesha
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Ayesha » 27 paź 2015, o 01:17

Jak coś, wstawiam dwa projekty na szybko wysokość 50 pixeli. Jak zapadnie decyzja o nazwie mogę robić więcej inne, co kto chce, :P

Obrazek

Obrazek
"Ludzie, którzy twierdzą, że są źli, zwykle nie są gorsi od reszty. To ludzi, którzy twierdzą, że są dobrzy lub w jakimś sensie lepsi od innych, należy się wystrzegać." - Gregory Maguire

Tanatos
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Tanatos » 27 paź 2015, o 21:26

Chyba się zdecyduje na Lannisterów Elokwentni Wielbiciele. Dobra nazwa. Dobry skrót. Oraz już są grafiki. A więc do dzieła.

Goszka
Poziom 9
Awatar użytkownika

Re: Lannisterów Elokwentni Wielbiciele LEW

Postautor: Goszka » 27 paź 2015, o 22:08

Ekhem! Zgłosiłam propozycję nazwy w ramach bycia miłą i pomocną. ;) Z Lannisterów tak naprawdę lubię tylko Jaimego i Tommena, więc zdecydowanie nie należę do wielbicieli tego rodu, więc proszę o wypisanie z grupy.
Skrytoczytaczka
Bałagan nie zając - niestety nie ucieknie.

Ayesha
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Ayesha » 27 paź 2015, o 22:40

Dziękuję za honorowe miejsce, :) Co do grafik, spokojnie, serio mogę pozmieniać, tylko jak są jakieś propozycje, jak, :P

Noreen
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Noreen » 27 paź 2015, o 23:58

O jejciu :prev: kolejne miejsce dla mnie. Chcę należeć do grupy. Nie pałam co prawda miłością do wszystich Lannisterów, ale Cersei, Jaimie, Tommen, Mycella, Tywin, Kevan powinni wystarczyć @woohoo

Aha i niech sobie inni nie myślą, że ze względu, iż lubię Lannisterów to złorzecze Starkom, bo tak nie jest. Uwielbiam ich równie mocno.

W każdym razie dołączam do Lwów :mrgreen:

PS
A są jakieś honory dla drugiej członkini z kolei ? ^^
Targaryen Tyrell Stark
Obrazek Obrazek Obrazek

Ayesha
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Ayesha » 28 paź 2015, o 00:40

Po liście Lannisterów jaką wymieniłaś, już Cię kocham!! Tyrion do piachu! :P

I też nie rozumiem poglądu, że skoro kocham lewki to muszę hejtować wilki, nie lubię wszystkich Starków, ale z pół na pół będzie w moich ulubionych postaciach...

Tywin
Poziom 7

Postautor: Tywin » 28 paź 2015, o 09:20

Łatwo wywnioskować że chciałbym być w tej grupie. Ale jestem już w Fos i Team Dragons, nie wiem czy to nie przesada należeć do tylu fanclubów. Nie jestem z PSL żeby łączyć się z każdym kto się napatoczy. Chociaż trójka to szczęśliwa liczba. Muszę pomyśleć

Noreen
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Noreen » 29 paź 2015, o 21:50

Dokładnie Ayesha, również uważam, że można darzyć sympatią po równo nawet najbardziej zagorzałych książkowych wrogów. Martin tak wyraziście przedstawił nam swoich bohaterów, że nie sposób ograniczać się tylko do jednego z rodów.
Co do Tyriona z biegiem czasu zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Jeżeli będzie pomagać Dany w zdobyciu tronu, może żyć, ale jeśli postanowi odwrócić się od niej to życzę mu śmierci w płomieniach :prev:
Targaryen Tyrell Stark
Obrazek Obrazek Obrazek

Eris.
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Eris. » 10 lis 2015, o 22:46

Konto założone ponad rok więc trzeba się w końcu zacząć udzielać. I wreszcie znalazło się coś dla mnie. Chyba nie ma Lannistera, którego bym nie lubiła, więc z chęcią się przyłączę :)
If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

lanniswag
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: lanniswag » 6 paź 2016, o 23:53

Czuję, że to miejsce stworzone dla mnie. Na pohybel sku..., znaczy się reszcie, a szczególnie naiwnym barbarzyńcom z północy oraz biedakom z wysp nieopodal. W życiu liczy się tylko złoto, złoty lew i złote arborskie oraz czerwone proporce, czerwona krew naszych wrogów na podłodze i czerwone arborskie.
Obrazek

AraxielPussycat
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: AraxielPussycat » 8 paź 2016, o 21:51

Lubię każdego Lannistera, więc muszę dołączyć i piękne grafiki Ayesha, najsuper :D Chwała królowej Cersei Lannister @serducho
"W grze o tron zwycięża się albo umiera. Nie ma ziemi niczyjej" @boromir

lily
Poziom 1

Postautor: lily » 15 paź 2016, o 10:27

Jej, jak mogłam wcześniej przeoczyć tę grupę? Chętnie się dopiszę, bo większość Lannisterów uwielbiam i uważam, że to najciekawszy ród w PLiO.

Tanatos
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Tanatos » 5 sty 2017, o 19:34

Łój trzeba nadrobić zaległości

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Forumowe fronty, armie, ruchy i zrzeszenia!”