Zwiastun GoT z wyciętą sceną śmierci Brandona Starka

Moderator: Nocna Straż

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Zwiastun GoT z wyciętą sceną śmierci Brandona Starka

Postautor: Nan » 13 sie 2015, o 11:57

Przygodę z światem Martina zaczynałam od pierwszego sezonu "Gry o tron", do którego szczerze powiedziawszy miałam sceptyczne nastawienie :wink:

Jednak nie mogłam sobie przypomnieć żadnego trailera pierwszego sezonu, oprócz tych krótkich i niezbyt ciekawych - kolejne sezony miały o wiele bardziej spektakularną promocję.

Przeszukując rubieże You Tube znalazłam perełkę! Game Of Thrones "Fear and Blood"Trailer zawierający wyciętą retrospekcje egzekucji Brandona Starka! Jeśli mnie moje oczy nie mylą mignął mi się też fragment na weselu Dany z samym Martinem...

[bbvideo=560,340]https://www.youtube.com/watch?v=5PxLidxnAE8&feature=youtu.be[/bbvideo]
Scena z bratem Neda około 1:50 min.
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Sobieski
Poziom 2
Awatar użytkownika

Re: Zwiastun GoT z wyciętą sceną śmierci Brandona Starka

Postautor: Sobieski » 13 sie 2015, o 15:26

Widzę, że czytało się komantarze. :) Też dzisiaj w nocy na niego trafiłem.

Nawet podobny do Neda. Może to Ned gościnnie grał swojego brata? :)
Obrazek[tab=10]Obrazek[tab=9]Obrazek[tab=10]I’m Korra. You gotta deal with it.[tab=285]Korraaaaa

Barlog
Poziom 1

Postautor: Barlog » 21 sie 2015, o 14:48

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 2d2cf52bed
O ten moment chodzie tak ? To Ned; konkretniej z scena z pojmania go.
,,-Ach, ach-załkał Legolas. -To Barlog! Barlog nadchodzi!"
,,-Przekleństwo Durina!-zawołał"[Gimli] :D
ARMIA JEDYNEGO PRAWDZIWEGO KRÓLA

Cecylio
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Cecylio » 21 sie 2015, o 16:44

To nie jest Ned (Sean Bean), a w tle na Żelaznym Tronie widać mężczyznę. Niewyraźnie, ale widać. Może to pokazuje, że Dedeki od początku chcieli wprowadzać retrospekcje (co robią obecnie).

Dokopałem się do tego:

Journalist: I have a question. In the limited stuff that we have seen released, you know how people on the internet…you guys can flash scene after scene after scene, but we’ll pause it and we’ll pause it and we’ll pause it, and we see each thing. There is one scene in which we see an image of Sean Bean essentially being strangled, much like Brandon, his brother, had died. Do you know…to your knowledge, is that any sort of flashback or dream sequence in which Ned is putting himself into Brandon’s shoes?

GRRM: No, you’d really have to ask David and Dan about that particular image. But my impression is that it is a flashback scene, and that it’s not Sean Bean. It’s someone who we had cast to play his brother. But I don’t know. Ask David and Dan when you do your session with them. I think that is a flashback. I know they cast the Mad King. They cast Aerys.

http://www.bullz-eye.com/television/int ... martin.htm
EDIT: MOAR!

Journalist: One of the great things about the books is that you’re reading the story, and the story they’re telling in the books is only a small part of the overall story. There’s a lot of back story there, and history. How did you guys manage to get that across in the series and tell that back story? Flashbacks, or similar devices?

DB: That’s a really good question.

DBW: And it’s an important question. I mean, for instance, just looking at the pilot, Jon Arryn’s death is something that triggers so much of what happens through the rest of the story, and he’s someone who’s talked about a lot, and in the book, George is able to have characters thinking about Jon Arryn, so what he meant to Ned…Ned is not the kind of long speech to Catelyn about what Jon Arryn meant to him. He’s going to think about it, but he’s a fairly taciturn man, and we didn’t want to violate that. We didn’t want to violate Ned’s basic character. But at the same time, it was very important that people at least see Jon Arryn or have some knowledge of who the guy is, because his death or murder triggers so much of what’s to follow. So we have a scene where you actually see the funeral scene for Jon Arryn, and…that’s one example. What are some of the other things that are kind of referenced in the book that we show?

DB: I’m trying to think…

DBW: I’m trying to avoid a spoiler.

Journalist: Brandon Stark being strangled?

DBW: (Surprised) How’d you know about that?

Journalist: (Laughs) I saw one half of a second in the trailer. You know how that goes right? If you’re going to put a frame in, we’re going to see the frame. We’re going to stop and go, “Is that…?”

(Weiss suddenly looks around in mock annoyance and yells out the name of the publicist for “Game of Thrones,” pretending to be furious at this betrayal by HBO’s marketing department. I say he was pretending, but I also have this feeling that someone got a stern talking-to after the roundtable concluded. Either way, Weiss earned a big laugh from the room.)

DBW: Okay, so that’s an example… (Laughs)

DB: Next question! (Laughs)

http://www.bullz-eye.com/television/int ... _weiss.htm

P.S. Polecam włączyć napisy w tym trailerze, miazga xD

karwis_
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: karwis_ » 10 wrz 2015, o 23:00

No nie! Buahaha!
Nie wyrobię, te napisy to rzeczywiście miazga :) Jest co prawda napisane, że zostały wygenerowane automatycznie, ale mimo wszystko :D Uśmiałam się co nie miara :D Dzięki za zwrócenie uwagi, Cecylio! :)

Ewidentnie nie jest to Ned, ciekawe czemu wsadzili tę scenę do trailera pierwszego sezonu i od tamtej pory cicho... Inną rzeczą, która mnie interesuje jest to, czy zobaczymy pełną wersję tej sceny, skoro sam George twierdzi, że wycastowali Aerysa :D
Wymyśliłam Cię, nocą przy blasku świec...

fiu*
Poziom 5
Awatar użytkownika

Postautor: fiu* » 10 wrz 2015, o 23:47

Dla mnie mogą jeszcze wykorzystać nakręcony materiał. Bran w serialu podobnie jak w książce będzie mieć wizje przeszłości. Równie dobrze może ujrzeć w jednej z nich los swojego wuja. Jeżeli nakręcona scena nigdy nie pojawi się w serialu czy w dodatku na dvd. Będzie to jednoznaczna przesłanka, że coś nie wyszło w tej scenie.

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 21 wrz 2015, o 16:17

NO NIE....Wycięli śmierć Brandona:/ brak słów. Niech ich Kraken kopnie...I żeby ojczulka Danki tak po prostu wywalić? Obkoić coś co jej dotyczy i miało wpływ na jej życie? To zupełnie niepodobne do DxD...
'...he's just a slave to his emotions. It's obvious...'
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.
PetSanONLY @serducho TEAM LF @kwiatuszekTEAM ANI&KYLO

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Sezon 1”