5. sezon - spekulacje

Moderator: Nocna Straż

karwis_
Poziom 6
Awatar użytkownika

Re: 5. sezon - spekulacje

Postautor: karwis_ » 10 cze 2015, o 11:24

No wiecie, George powiedział, że mu ubili cztery postacie, które jeszcze w książce żyją. Trzy już się pożegnały, zostaje nam tylko jedna do rozdania :) No chyba, że Martin liczy tylko postacie, które w jakiś sposób są ważne w książce.
Spoiler:
Wymyśliłam Cię, nocą przy blasku świec...

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Tywin
Poziom 7

Postautor: Tywin » 10 cze 2015, o 11:36

Nie rozumiem jak ktoś może twierdzić że Brienne zabije Stannisa. Ale jak ma to zrobić w otoczeniu jego żołnierzy ? Tak wpuszczą ją do jego namiotu ? Szybciej to ona zginie.

Idunn
Poziom 1

Postautor: Idunn » 10 cze 2015, o 11:38

Co do spekulacji opisanych przez Magdę21
Spoiler:

Magda21
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: Magda21 » 10 cze 2015, o 11:47

karwis_

Spoiler:

A tak szczerze mówiąc, patrząc na to co się dzieje w serialu, nie przywiązywałabym się tak do tej listy czterech postaci, które niby mają zginąć. Tylko GRRM tak naprawdę wie co miał na myśli - kto wie czy nie trollował, kto wie czy nie liczył razem z Wichrami, kto wie czy nie brał pod uwagę jedynie postaci, które mają coś do odegrania. My oglądamy serial i widzimy, w jakim kierunku to idzie - bezsensowna przemoc i szok w każdym wątku.
Naprawdę - czy ktoś jeszcze wierzy że w 10 odcinku 5. sezonu nastąpi tylko jedna fanfikowa śmierć? Ja przewiduję zgony w co drugim wątku... :roll:

Idunn,
jeśli po tym co zrobiono z Shireen, wcześniej (na mniejszą skalę, ale jednak) chociażby z Sansą, wierzysz jeszcze w coś takiego jak "byłoby to za dużo" to ja Ci bardzo zazdroszczę dobrego samopoczucia i optymizmu. Podejrzewam, że znikną one jak będziesz oglądać finał sezonu. U mnie zniknęły już jakoś czas temu. Nie mam absolutnie żadnej wiary w to, że dedeki znają jakieś granice. Oni byliby w stanie posunąć się do wszystkiego. Dużo rzeczy może mnie jeszcze zażenować i zniesmaczyć, ale zaskoczyć już nic. Nawet gwałt Tranty'ego na Aryi lub Tyriona uciekającego na smoku w sytuacji, gdy Jorah z Darkiem się palą, przyjęłabym bez zdziwienia.

SknerusMaKwacz
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: SknerusMaKwacz » 10 cze 2015, o 16:46

Karwis, spokojnie można jeszcze dopisać do tej listy:

Spoiler:

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 10 cze 2015, o 20:35

Dostaliśmy porcję nowych zdjęć z ostatniego odcinka http://watchersonthewall.com/game-of-th ... ers-mercy/
Obrazek
Let's see who'll be taller.
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 10 cze 2015, o 21:03

Byłeś ciut szybszy ode mnie :D
Niewiele ponad to co było w zapowiedzi odcinka.

Spoiler:
"Laws should be made of iron, not of pudding."
"Prawdziwa wolność, to jest żyć według praw i nic ani nie czynić, ani nie zamyślać przeciwko nim"
(Wawrzyniec Goślicki, O senatorze doskonałym księgi dwie, 1568)

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 10 cze 2015, o 21:26

Spoiler:
Zaraz mnie szlag jasny trafi. :evil:
'...he's just a slave to his emotions. It's obvious...'
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.
PetSanONLY @serducho TEAM LF @kwiatuszekTEAM ANI&KYLO

Dziubell
Poziom 1

Postautor: Dziubell » 10 cze 2015, o 21:42

Jak przeczytalem na WotW komentarz o tej rzekomej ciazy, to przez 10minut bez przerwy wpatrywalem sie w zdjecie i...dalej tej ciazy nie widze. Juz nie wspominajac o fakcie, ze jak mialo by sie to do jej wypowiedzi z trailera 5x10? Troche nijak...

Tak samo bawi #pinkletterhype, bo jest zdjecie Jona z listem. Musieliby jakies 97% jego tresci zmienic, biorac pod uwage wydarzenia w serialu. Juz duzo bardziej prawdopodobne wydaje sie, ze Davos przekaze Jonowi jakis list od Stannisa.

No i moze jakas nowa twarz dla Aryi, patrzac na to gdzie znajduje sie Jaqen? :)
There are no men like me. There's only me.

Wrathu
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Wrathu » 10 cze 2015, o 21:53

Mnie cieszy fakt, że list ma się pojawić. I podejrzewam, że podobnie jak w książce, autorstwo nie będzie oczywiste i będzie prowadziło do spekulacji. Być może wynik bitwy Stannisa z Gordonem Ramsayem wcale nie będzie przesądzony w tym sezonie - może Jon dostanie list, a prawdziwy wynik bitwy zostanie ukazany w następnym sezonie?

PS: To jest post # 100 000
Wrathu - muzyka inna
komiks internetowy Tak się dzieje, gdy tak jest - Cała prawda o życiu w absurdalnym ujęciu
Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 10 cze 2015, o 22:45

Może nie jest to link pierwszej świeżości, ale są zdjęcia z 9 odcinka
http://www.farfarawaysite.com/section/g ... allery.htm

I, kurczątko, DeDeki sobie albo robią z nas jaja, albo ktoś odpowiedzialny za scenografię powinien dostać po nosie - porównajcie sobie dowolną mapę Północy z tą ze stołu Stannisa (wrzucam linki a nie zdjęcia, bo raz, że duże, a dwa, że być może ogromny spojler):
http://www.farfarawaysite.com/section/g ... res/19.jpg
a szczegóły w wysokiej rozdzielczości
http://www.farfarawaysite.com/section/g ... res/20.jpg

Wniosek z tego jakie piony gdzie stoją może być tylko jeden - i tak, tego też nie znalazłam w żadnych przewidywaniach:
Spoiler:
"Prawdziwa wolność, to jest żyć według praw i nic ani nie czynić, ani nie zamyślać przeciwko nim"

mystra
Poziom 6
Awatar użytkownika

Postautor: mystra » 11 cze 2015, o 10:18

Jaka ciąża? #aaa #w1

Chociaż musze przyznać, że mnie w tym serialu nic nie zdziwi już. Absurd do potęgi przeplatany seksem :/

Jak się przyglądałam temu zdjęciu żadnej ciąży nie widziałam. A nawet jakby jakaś była to chyba jeszcze nie było by jej widać gołym okiem... tak mi się zdaje.

Z resztą wole myśleć, że żadnej ciąż nie ma, taka wizja byłaby zbyt traumatyczna dla mnie.
PetSan @serducho
OOP AJPK
OHS

Bombacjusz
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bombacjusz » 11 cze 2015, o 10:53

No wyobraźcie sobie. Uroda po Ramsayu i bezwzględność po Sansie. Westeros stoi otworem. Wiadomo którym. A na poważnie to jaka ciąża? Tu nic nie widać. A to, że Sansa jest grubo odziana to chyba nie jest niczym dziwnym zważywszy jaka pogoda ostatnio panuje w Winterfell i okolicach?.
Pani, Twych wdzięków nie trzeba mi wcale, co rzekłszy odszedł, nie wrócił...

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 11 cze 2015, o 12:00

Pojawiły się nowe informacje, które zamieszczam raczej z obowiązku, źródłem są komentarze pod postem ze zdjęciami z 10 odcinka na "Watchers" (nawiasem mówiąc kota można dostać jak na ponad czterysta komentarzy jakaś 1/4 dotyczy nagości Cersei podczas spaceru i żalu, że to będzie taka krótka scena)

Spoiler:

I dobrze - dla mnie wystarczy zaznaczenie na początku spaceru, że jest bez ubrania, a potem tylko ujęcia na twarz Cersei bo jej emocje będą dla mnie znacznie ciekawsze niż jej sylwetka

Sansa w ciąży z Bękartem - ja wiem, że jej wątek w chwili obecnej ma ręce i nogi (ale tylko dlatego, że "pomachał ręką i dał nogę" od materiału książkowego), ale jeżeli D&D wprowadzą ten fanfic, to naprawdę poszukam jakiegoś porządnego krzesła by im zafundować "w @censored ol" tym meblem. Dość mam problemów z opcją, że zginie Gruba Walda i jej dziecko by jeszcze wrzucać do tego samego worka Sansę.

Nan
Poziom 13
Awatar użytkownika

Postautor: Nan » 11 cze 2015, o 13:59

Oczom swym nie wierze - naprawdę :-) Sansa w ciąży. Absolutnie nie ściemniam dziś rano mi się coś takiego przyśniło!!! I jeszcze słowa Cersei, że pocieszenie w złym małżeństwie przynoszą dzieci, które kocha się nad życie.

Mnie absolutnie nic już nie zdziwi, ale nie skreślam żadnych wymysłów bo mam gdzieś tam cichą nadzieję, że to wszytko w mniej lub bardziej analogiczny sposób będzie miało odzwierciedlenie w książkach. Bo jeśli Martin się nie burzy to coś musi być na rzeczy...
W Grze o Tron czysta jest tylko krew...
"The Blood of Aegon the Dragon flows in her veins."

Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 11 cze 2015, o 14:07

Nan, widzę że chcesz mnie dobić :lol:

Paluchu ty kretynie widzisz co narobiłeś?!! Teraz będziesz niańczył dzieciaka Ramsaya. Masz za swoje Półmóżdżku^^.

Nie no, mam nadzieję że to jednak się nie sprawdzi. Przyznam że już jak sama oglądałam te foty to mi się Sansa wydała podejrzanie jakby obfitsza. :roll: Potem wpadłam w panikę bo w komentach też się powtarzały takie opinie żefcionży więc...
Oby chodziło tylko o to że Sansa w myśl Winter is coming po prostu ubiera się na konkretniejszą cebulkę :lol:
'Exactly. Just a slave.'

https://youtu.be/IGIoCNERAig - <3 Moje dwa kochane męże, owieczki sentymentalne.

Bzhydack
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Bzhydack » 11 cze 2015, o 14:19

Nie no, ile czasu minęło od nocy poślubnej? Tydzień, dwa, miesiąc? Przecież nie więcej.
Nie znam się na ciążach jako facet, ale w takim okresie to chyba jeszcze żadnych efektów widać nie będzie. Zatem nawet gdyby była to nie byłoby tego widać.
STANNIS VINCIT, STANNIS REGNAT, STANNIS, STANNIS IMPERAT!!! AJPK! Obrazek KRWI @snow Obrazek

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 11 cze 2015, o 14:24

Pozwolę sobie zauważyć że u Dedeków nie takie rzeczy się robiło^^ Teraz to już niczego nie można być pewnym że coś się stanie bądź nie. Ale fakt, chyba zaczynam bzikować. :lol: ICH WINA.

Może magia Mel działa nie w tę stronę co trzeba :roll: .
'Exactly. Just a slave.'

Cecylio
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Cecylio » 11 cze 2015, o 16:46

Oj tam zaraz w ciąży. Sophie to "duża" dziewczyna i nie chodzi mi o jej wagę, a o wzrost. W tych wszystkich strojach zawsze wygląda na jeszcze wyższą, ale i szerszą.

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 11 cze 2015, o 16:47

Nan, dobre dobre. :mrgreen: Ale serio. Dedeki to się tu w subtelności nie bawią wcale.
Spoiler:

No wyobraźcie sobie. Uroda po Ramsayu i bezwzględność po Sansie.

Bombacjusz, dzięki, poryczałam się ze śmiechu :lol:
'Exactly. Just a slave.'

JonSn0w
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: JonSn0w » 11 cze 2015, o 20:24

http://westeros.pl/posluchaj-soundtrack ... ry-o-tron/ " onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; - Soundtrack z tego sezonu. Ostatni utwór jak dla mnie 100% dla Jona i sztyletów
Winter is Comming Obrazek

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 11 cze 2015, o 20:49

Spekulacje na temat ciąży Sansy są moim zdaniem wyssane z palca. Sophie otworzyła usta, więc wydaje się jakby miała drugi podbródek (sama Sophie chyba też troszkę przytyła, ale i tak wygląda zawsze zjawiskowo!). Jest ubrana "do ucieczki" i mam nadzieję, że to właśnie nastąpi. Korkociąg niekoniecznie może trafić w oko Ramsaya, ale może zabić na przykład jakiegoś strażnika Boltonów.

Bardzo chciałabym, aby Jon z listu, który czyta, dowiedział się, że Sansa jest w Winterfell, co popchnęłoby go do ruszenia jej z pomocą - czyli książkowe poprowadzenie akcji. Nie liczę jednak, że tak logiczne zakończenie wątków znajdzie się w orbicie realizacji dedeków. Już nie. Faktem jest jednak, że dla Sansy, Mur to teraz jedyny kierunek ucieczki, aczkolwiek może być tak, że Ramsay celowo powiedział jej o Jonie, aby zwabić ją w jakąś pułapkę.

Cóż, za trzy dni wszystko już będzie jasne i będę mogła spuścić ten nędzny sezon w otchłaniach niepamięci.

Odnośnie soundtracku: jest bardzo dobry. Najlepsze utwory moim zdaniem to "House of Black and White" (moment z Sali Twarzy!!!) oraz "Sons of Harpy". Chociaż Ramin nigdy nie zawodzi...
Obrazek Obrazek
Shameless SanSan shipper#teamSansa
Front Obrony Sansy #teamSandor

Araneae
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Araneae » 11 cze 2015, o 20:54

Bzhydack pisze:Nie no, ile czasu minęło od nocy poślubnej? Tydzień, dwa, miesiąc? Przecież nie więcej.
Nie znam się na ciążach jako facet, ale w takim okresie to chyba jeszcze żadnych efektów widać nie będzie. Zatem nawet gdyby była to nie byłoby tego widać.

Właśnie miałam pisać - ciążę widać tak ok 3 miesiąca (a może być i później, w takich szatach to nawet do 6 spokojnie dałoby rade kamuflować). Więc widoczna ciąża w tym momencie, to kompletna durnota ze względów czysto biologicznych.

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 11 cze 2015, o 21:08

Araneae, akurat tym bym się nie sugerowała u Królów Logiki D&D. Mały Sam, syn Goździk, po dwóch sezonach nadal jest niemowlęciem :lol: :lol: :lol: Westeros można opłynąć w jeden odcinek, do Winterfell z Przesmyku dotrzeć w pół, to i Sansa może mieć tryb ciąży przyspieszonej ;)
Obrazek Obrazek

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 11 cze 2015, o 21:47

Wiecie, zawsze to może być kolejny przypadek [glow=red]ciąży spożywczej[/glow]. Na miejscu Sansy bym się po prostu zażerała cytrynowymi ciasteczkami na poprawę nastroju - przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

Dobra, nie o tym chciałam pisać - tylko dorzucić parę słów do mojego wczorajszego posta z mapą Stannisa z 9 odcinka.
Dzisiaj sobie popatrzyłam na mapę z 7 odcinka i tam piony stoją inaczej - to znaczy na południe od Długiego Jeziora.
Zdjęcie z 7 odcinka (też jest za duże by je wrzucać): http://www.farfarawaysite.com/section/g ... res/20.jpg
Czyli pomiędzy kręceniem scen do 7 i 9 ktoś je przesuwał. Jeżeli opublikowano te zdjęcia to albo mamy przypadek złośliwego trollingu, albo zagadki logiczniej dla fanów :D
W poniedziałek poznamy odpowiedź.

Edycja - właśnie sobie przypomniałam co miałam podrzucić:
To tak samo pasuje do "Śmieszne" jak i do spekulacji - bo jeszcze może okazać się, że podobny dialog usłyszymy w odcinku :D
Spoiler:

Noreen
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Noreen » 11 cze 2015, o 22:23

Soundtrack jest wspaniały. Jak dla mnie najlepsze są
Blood of the Dragons @serducho
House of Black and White
Dance of the Dragons
Sons of Harpy
Ciekawi mni ostatni utwór. Czyżbyśmy mieli właśnie tą melodie usłyszeć podczas napisów końcowych finałowego odcinka ? Jak dotąd zawsze ostatni utwór opublikowany w soundtracku pojawiał się na zakończenie. W takim razie jest chyba pewne, że ostatnią sceną tego sezonu będą właśnie Idy...

A propo spekulacji co do odcinka finałowego, to myślę, że w większości pójdzie książkowo:
1.Dużo czasu na pewno poświęcą KP. Jak widać ze zdjęć zobaczymy spowiedź Cersei przed Wielkim Wróblem. Na sam marsz też parę dobrych minutek zejdzie. Moim zdaniem pojawią się jeszcze sceny z Kevanem, np. Kevan rozmawia z Mała Radą albo z Olleną, może jakieś rozmowy na temat wypuszczenia młodych Tyrellów, no i wciąż liczę na Varysa i kuszę :prev:
2. Wiadomo, że pokażą Meereen i reakcje będących tam osób na utratę Dany. Być może usłyszymy w końcu zakończenie sprawy Synów Harpii.
3. Na pewno zobaczymy Dany "otoczoną przez obcych". Jak to twórcy stwierdzili- końcówka będzie książkowa. Także liczę na spotkanie z khalasarem... i chyba niestety nic więcej.
4. Rozwiązanie wątku Sansy jest dla mnie zupełną zagadką. Widzimy Stannisa z mieczem, więc może dotrze on pod mury Winterfell. Tylko co wtedy? Ktoś zginie? Zakładam, że tak. Miranda miała wystąpić w 4 odcinkach tego sezonu. Jak dotąd widzieliśmy ją w 3, także ona prawdopodobnie zakończy swój żywot w finale, być może z pomocą uciekających Fetora i Sansy. Czuje też, że Stannis zginie z rąk Briennie. Tylko wtedy poświęcenie Shireen okazałoby się kompletnym nieporozumieniem.... W takim razie, może Briennie zabije Melisandre?
5. Mur muszą pokazać parę razy. Raz na przyjazd Davosa i jego rozmowę z Jonem. No i raz na Idy... Zakładam, że to właśnie zakończy sezon.
6. Arya wykańcza Tranta i wraca zadowolona do HoBaW. Próbuje znowu wcisnąć kit Mężczyźnie, a ten podaje jej wzamian coś, co odbiera jej wzrok.

To i tak dużo wątków, w dodatku mamy ważne przełomowe sceny, na które pasuje poświęcić nieco więcej czasu, także myślę, że w tym odcinku nie uraczymy już Dorne, tym bardziej, że w 9 zobaczyliśmy w sumie tak jakby zakończenie dziejącej się tam intrygii . Choć z drugiej strony mieliby pokazać w finale wszystkie wątki prócz jednego?... Może wcisną tam jakieś minuty Jaimiemu. A może on pojawi się już w KP? Kto go wie...

W każdym razie pożyjemy, zobaczymy.

Jedyne co mi nie pasuje to fakt, że Varys z kuszą i sztyletowanie Jona miałyby się pojawić w jednym odcinku. Obydwie pasują raczej na sceny finałowe i jakoś nie widzi mi się, aby po jednej mogła nastąpić druga.
Targaryen Tyrell Stark
Obrazek Obrazek Obrazek

Nettles z Gór
Poziom 9
Awatar użytkownika

Postautor: Nettles z Gór » 11 cze 2015, o 23:46

Zdjęcie Jona Snowa z 10 odcinka:
Spoiler:

źródło: Twitter Watchers on the Wall

Podobno wyciekł odcinek 10, a właściwie to ktoś miał widzieć połowę odcinka, który został wysłany do krytyków, więc proszę uważać na internety, jeżeli ktoś nie chce być niechcący zaskoczony.
Jakby ktoś chciał to podaję link do tematu - spojlerów nie czytałam, nie oceniam czy ten ktoś, kto na 4chan podał informacje jako pierwszy aby sobie nie robi jaj.
http://www.imdb.com/title/tt0944947/boa ... 892103?p=1

Luiza
Poziom 7
Awatar użytkownika

Postautor: Luiza » 12 cze 2015, o 00:42

Przeczytałam te spoilery i brzmią... tragicznie. W każdym tego slowa znaczeniu.

Spoiler:

Jeśli przewidywania dotyczące wątku Winterfell się urzeczywistnią, to... No nie mam słów podsumowujących. Śmiać się? płakać? :lol: @cry
Obrazek Obrazek

Sobieski
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: Sobieski » 12 cze 2015, o 02:00

4 zdjęcia.

Kogo serial interesuje (a takich osób według zapisów do OHS już na tym forum za wiele nie ma) niech nie wchodzi. :wink:

Cersei
Spoiler:

Jon 1
Spoiler:

Jon 2
Spoiler:

Selyse
Spoiler:

Fotoshop?
Spoiler:

Komentarz
Spoiler:

L.O.L.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2015, o 03:00 przez Sobieski, łącznie zmieniany 3 razy.

SknerusMaKwacz
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: SknerusMaKwacz » 12 cze 2015, o 02:08

Ale to by się nie zgadzało bo:
Spoiler:

W ogóle, ploty przybierają na sile:
http://uproxx.com/tv/2015/06/george-rr-martin-showrunner-war/

drowned_arya
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: drowned_arya » 12 cze 2015, o 09:16

Screencapsy ciekawe. Bardzo cieszę się z powodu Jona, dostanę w sumie to czego chciałam :D Mam nadzieję, że info o Stannisie okaże się prawdą. Pewnie do niedzieli będziemy już wiedzieli co dokładnie się wydarzy w ostatnim odcinku :D Jak ja kocham przecieki : 3
What is dead may never die, but rises again, harder and stronger.

Noreen
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Noreen » 12 cze 2015, o 09:38

No, muszę przyznać, że nie spodziwałam się takiego obrotu spraw...

Spoiler:

PS skoro Martin wypowiadał się, że twórcy zabiją postacie, które w książce jeszcze żyją to przypadkiem nie powinien wiedzieć kogo dokładnie ? W takim razie czemu teraz miałby się rzucać o spoilerowanie skoro wiedział o wszystkim jeszcze przed premierą sezonu ?
Ostatnio zmieniony 12 cze 2015, o 09:45 przez Noreen, łącznie zmieniany 2 razy.
Targaryen Tyrell Stark
Obrazek Obrazek Obrazek

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 12 cze 2015, o 09:40

Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

Lord Snow
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Lord Snow » 12 cze 2015, o 10:03

ooo, będzie się działo.
Spoiler:
"Rzuć mnie wilkom na pożarcie, a wrócę dowodząc watahą"

www.facebook.com/WinterIsComingPL

Cecylio
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: Cecylio » 12 cze 2015, o 10:10

Spoiler:

Maegi
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Maegi » 12 cze 2015, o 10:16

Spoiler:
Obrazek The dragons know. Do you?

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 12 cze 2015, o 10:28

Spoiler:
"(...) Dwadzieścia lat w służbie poezji,
dostatecznie długo, by wiedzieć, że są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez słów,
albo nigdy się ich nie zrozumie."

WielkiMou
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: WielkiMou » 12 cze 2015, o 10:45

Poza tym, że szykuje się ogromny spoiler do książki, zapowiada się jeden z najlepszych odcinków sezonu, jeśli nie serii.

Spoiler:
Obrazek

Lord Snow
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Lord Snow » 12 cze 2015, o 11:16

WielkiMou pisze:
Spoiler:

Spoiler:

Peregrin Tuk
Poziom 3
Awatar użytkownika

Postautor: Peregrin Tuk » 12 cze 2015, o 11:24

Lord Snow,
Spoiler:
Obrazek
"Sam, fetch me a block."
#TeamDragonstone

szujana332
Poziom 8
Awatar użytkownika

Postautor: szujana332 » 12 cze 2015, o 11:28

Spoiler:

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 12 cze 2015, o 11:31

Lord Snow,
Spoiler:

Sorry za jakby offtop.
(Nie wiem czy potrzebnie [spoiler], ale na wszelki wypadek dodałam :>)
dostatecznie długo, by wiedzieć, że są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez słów,

WielkiMou
Poziom 2
Awatar użytkownika

Postautor: WielkiMou » 12 cze 2015, o 11:32

Lord Snow pisze:
Spoiler:

Spoiler:
Obrazek

Maegi
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: Maegi » 12 cze 2015, o 11:38

Spoiler:
Obrazek The dragons know. Do you?

Lord Snow
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: Lord Snow » 12 cze 2015, o 12:18

Spoiler:

Zellis
JST
Awatar użytkownika

Postautor: Zellis » 12 cze 2015, o 12:30

Lord Snow pisze:
Spoiler:

Spoiler:

LuckyLolitka
Poziom 10
Awatar użytkownika

Postautor: LuckyLolitka » 12 cze 2015, o 12:39

Luiza,

akurat tym bym się nie sugerowała u Królów Logiki D&D. Mały Sam, syn Goździk, po dwóch sezonach nadal jest niemowlęciem :lol: :lol: :lol:

Co prawda to prawda :lol: Chyba że z tym młodym coś jest nie tak...może kolejny wybraniec. :mrgreen:

Co do:

Spoiler:

No chyba sobie teraz kpisz.

Spoiler:

Ciekawe w ogóle czy te kredki planują w ogóle wprowadzić
Spoiler:
w 6 sezonie czy w ogóle olewka totalna?

Jeśli chodzi o
Spoiler:
'Exactly. Just a slave.'

kingstannis
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: kingstannis » 12 cze 2015, o 13:18

Według onetu ostatni odcinek wyciekł i jest potwierdzona jego autentyczność, wiecie coś o tym ?
http://film.onet.pl/wiadomosci/gra-o-tr ... eci/tmrtdj

SknerusMaKwacz
Poziom 1
Awatar użytkownika

Postautor: SknerusMaKwacz » 12 cze 2015, o 13:49

Spoiler:

Jeśli coś trafia do internetu to rozprzestrzenia się w tempie błyskawicznym. A tego legendarnego "wyciekniętego" odcinka, która jak mniemam natychmiast stałby się hitem i był przez ludzi przekazywany nie ma na żadnych nielegalnych stronach o których nie mogę mówić i których nazw nie mogę wymieniać @psycho

Westeros.pl także pisze, że ten wyciek to fake.

DolorousMike
Poziom 4
Awatar użytkownika

Postautor: DolorousMike » 12 cze 2015, o 14:33

Nie wierzę, że Jon wwarguje w Ducha. A już na pewno nie na stałe, tylko chwilowo. Wilkora w tym sezonie praktycznie nie było. Znając zabiegi D&D Duch dostałby w tym sezonie więcej czasu. Pewnie popłynąłby do Hardhome i to tam objawiłyby się zdolności Jona.
OHS KRWI
"Zastąpienie rdzenia przedłużonego przez dostarczony przez rząd moduł okazało się remedium na nocne moczenie Grzesia. Monisia sterowana jest implantem i codziennie zjada płatki do końca."

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Sezon 5”