Crofters' village ....

...dla tych którzy czytają PLiO pierwszy raz!

Moderator: Nocna Straż

marcelina
Poziom 1

Crofters' village ....

Postautor: marcelina » 2 sty 2015, o 19:49

witajcie drodzy moi :) właśnie się zarejestrowałam, bo pali mnie taki problem... pamięta, wie ktoś jak po polsku została nazwana wioska na skraju Wilczego Lasu, której oryginalna nazwa to "Crofters' village" ??? baaardzo proszę o pomoc... szukam szukam już cały dzień i znaleźć nie mogę :(

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Egg
Poziom 3
Awatar użytkownika

Re: Crofters' village ....

Postautor: Egg » 2 sty 2015, o 23:54

W oryginale crofters' village nie jest pisane z wielkiej litery więc nie jest to oficjalna nazwa tej wioski (The next day the king’s scouts chanced upon an abandoned crofters’ village between two
lakes). Nie znam na tyle angielskiego żeby wiedzieć co to dokładnie znaczy ale w polskiej wersji zostało to przetłumaczone jako "opuszczony przez zagrodników przysiółek między dwoma jeziorami".

marcelina
Poziom 1

Re: Crofters' village ....

Postautor: marcelina » 3 sty 2015, o 01:02

Egg pisze:W oryginale crofters' village nie jest pisane z wielkiej litery więc nie jest to oficjalna nazwa tej wioski (The next day the king’s scouts chanced upon an abandoned crofters’ village between two
lakes). Nie znam na tyle angielskiego żeby wiedzieć co to dokładnie znaczy ale w polskiej wersji zostało to przetłumaczone jako "opuszczony przez zagrodników przysiółek między dwoma jeziorami".

dziękuję bardzo :)

Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Wróć do „Rozmowy o książkach bez spoilerów...”